Кращі космічні ігри онлайн 2015-2016 роки

Космічні ігри онлайн

Якщо ви любитель подорожей по безкрайніх просторах галактики і боїв в космосі, то цей розділ космічні ігри саме для вас. Тут зібрані різні онлайн ігри про космос, які припадуть до смаку шанувальникам sci-fi і тим, хто любить постапокаліптичну тематику.

Відмінна можливість побувати в самих далеких куточках космосу представиться вам прямо зараз! І нехай в реальності про те, чи є життя на інших планетах достовірно нічого не відомо, однак ви точно знаєте, що в цих іграх ви зможете її знайти. А заодно і випробувати нові відчуття від міжгалактичних польотів, битв з ворогами і розвитку свого персонажа. Космічні mmorpg з клієнтом цікаві не менше ніж ті, де дія розгортається на землі. Різниця між ними лише в тому, що тут у фантастичному світі космічні кораблі, роботи і незвичайну зброю - цілком буденні речі.


Любителі ж тактичних ігор напевно оцінять космічні стратегії, де точно так само як і в звичайних «земних» доведеться аналізувати, прораховувати наміри суперника, битися і перемагати. Грати в безкоштовні космічні ігри онлайн, означає ще й насолодитися якісно проробленою графікою, фантастичним сюжетом і видовищністю. Особливо вражаюче виглядає тривимірна флеш графіка. Любителі браузерних ігор знайдуть їх в цьому розділі, так само, як ми подбали і про тих, хто віддає перевагу скачувати клієнтські гри. І все це абсолютно безкоштовно. Ми впевнені, що у фантастичних космічних світах вам буде дуже цікаво!

Вверх