Кращі стратегії онлайн 2015-2016 роки, іграти

Онлайн ігри стратегії безкоштовно

Стратегії - це улюблений жанр тих, хто в  безладній стрілянині для ураження цілей в онлайн шутерах віддає перевагу спокійному і вдумливому проведенні часу у віртуальному світі. Браузерні стратегії онлайн в реальному часі дають можливість відчути себе великим полководцем, могутнім завойовником або колонізатором, освоювати нові землі. Тут все вирішує не сила чи везіння, а стратегічне мислення. Для перемоги важливо не тільки планувати свої дії, але і прораховувати дії суперників на кілька кроків вперед. Грати в онлайн ігри стратегії обирають ще й ті, хто в середньовічних битвах воліє економічну війну, а вони, між тим, бувають не менш цікаві.


Стратегічні ігри віддають перевагу чоловіки і це цілком логічно. Адже кожен представник сильної статі хоче хоча б в ігровому світі побути героєм і захисником. І браузерні ігри стратегії допоможуть як найкраще здійснити це бажання. А ще вони допоможуть і у повсякденному житті - вироблять здатність до аналізу, розсудливість і підвищать швидкість реакції. Словом, дуже приємне і корисне проведення часу!


У  розділі стратегії зібрані кращі онлайн стратегії. Серед них кожен може вибрати вподобану - історичну або просто військову, і поринути в чарівний світ тактики і стратегії. Ми постійно поповнюємо наш список стратегічних ігор, додаючи нові. 2015 рік приніс шанувальникам жанру безліч цікавих стратегій, але ігрова індустрія не стоїть на місці, а значить, скоро можна очікувати нові захоплюючі пригоди 2016 року..

Вверх