01:16
1100 А.D обзор ігри, реєстрація, офіціальний сайт

1100 А.D обзор ігри, реєстрація, офіціальний сайт

1100 А.D обзор ігри, реєстрація, офіціальний сайт

1100AD стратегія онлайн

Популярна історична онлайн стратегія 1100 А.D, де вам потрібно вибудувати своє королівство і зробити його великим, пройшовши вогнем і мечем по своїм конкурентам. Дія гри відбувається в Середньовіччі. Після того, як ви пройшли реєстрацію, ви отримуєте невелике поселення та двотижневий термін на те, щоб налагодити економіку, побудувати будівлі і сколотити боєздатну армію. Протягом цих двох тижнів, на вас ніхто не може напасти, і ви можете спокійно розвиватися.


Як і в грі Війна Племен, ресурсів три види: дерево, камінь та вапно. Отримувати їх можна двома способами: здобуваючи на відповідних родовищах або купуючи у інших гравців. Правда є ще третій спосіб - набрати армію і розграбувати багатого сусіда. Але на початковому етапі розвитку, краще скористатися двома першими способами. Також варто подбати про будівництво складів для зберігання ресурсів. Швидкість будівництва залежить від рівня розвитку замку, також тут можна дізнатися про загальний стан справ у місті. Щоб покращувати будівлі, потрібно прилаштовувати до них інші будівлі такого ж типу.

 


Після того, як у гравця з'явилася армія, він може нападати на інших гравців. Ну, найкраще почати зі слаборозвинених поселень. До речі, якщо ви достатньо сильні і у вас в місті споруджено Обеліск Слави, то ви можете схилити до вассалитету більш слабкого персонажа. Ви будете його, що називається, "кришувати”, а він за це буде платити вам ресурсами. Але можна банально розграбувати поселення і забрати все, що можна. Цікаво, що при грабежі ваші війська слабшають (видно масове мародерство згубно позначається на бойовому дусі солдатів). Тому, щоб запобігти ганебний розгром, частина військ краще відправити на грабіж, інших залишити для охорони. Також, щоб запобігти дезертирство, потрібно подбати про утримання армії.

 

 

У популярній онлайн грі 1100 A.D. є унікальний юніт - лідер. Він не тільки показує відмінні показники в бою, але може поліпшити характеристики ваших військ. Також лідер може захоплювати чужі міста. На початку гри вам дається безкоштовний лідер, але в разі його смерті, вам доведеться наймати його в таверні за 5 золотих на добу. Всі битви в грі проходять в автоматичному режимі.

 

1100 А.D відео обзор ігри

 

Ігра 1100 А.D вийшла досить цікава і точно сподобається всім любителям військово-економічних стратегій в стилі Травіан. Особливо, якщо їх дія відбувається в середньовічному антуражі.

Офіційний сайт 1100 А.D: http://1100ad.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, 1100 А.D, 1100 А.D игра, 1100 А.D обзор, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх