15:09
Affected Zone Tactics обзор ігри, офіціальний сайт, регистрація

Affected Zone Tactics обзор ігри, офіціальний сайт, регистрація

Affected Zone Tactics обзор ігри, офіціальний сайт, регистрація

Affected Zone Tactics онлайн ігра

Ігра Affected Zone Tactics - це новий онлайн-додаток, що знаходиться на даний момент на етапі бета-тестування. Іншими словами, цей проект - це вдосконалена і трохи видозмінена версія знайомої багатьом Affected Zone. Тепер геймери зможуть удосконалити свої бійцівські навички в покрокової стратегії. Битви виглядають також реалістично і цікаво, а тактична основа робить їх ще більш непередбачуваними.У Affected Zone Tactics онлайн вам доведеться грати за командира. Під вашим керівництвом знаходиться невеликий загін, що складається з найманців. Це хоробрі хлопці, які не побоялися на дослідження абсолютно незнайомого що наводить жах паралельного світу. Звичайно ж, рухає ними мету наживи та отримання цінних ресурсів, які можуть перебувати в цьому світі. тепер, щоб зберегти свій загін цілим і неушкодженим, вам необхідно буде напружити кмітливість і всі сили кинути на розробку нових неймовірних тактик. Вам необхідно буде зробити все можливе заради завоювання перемоги над арміями інших гравців, з якими вам доведеться постійно мати справу в онлайні. У Affected Zone Tactics online протистояння наймогутніших і найбільших корпорацій не згасають ніколи - кожну секунду розпалюються все нові й нові конфлікти.

Affected Zone Tactics

У цій грі вас приємно порадує грамотна і продумана система покрокових боїв. Ваші герої зможуть захоплювати прапори. Крім того, в проекті реалізована вдала система управління загонами вояків-найманців. Ви зможете більш активно використовувати укриття, що надає грі різноманітності та інтересу, та на кілька кроків наперед планувати свої дії. 


Щоб почати гру навіть в режимі тестування, вам знадобиться в Affected Zone Tactics реєстрація. Реєстраційний процес простий і зрозумілий - вам потрібно буде всього лише ввести адресу своєї поштової скриньки та пароль. Завдяки зрозумілому російськомовного інтерфейсу розібратися з управлінням проектом буде нескладно.

У проекті вам доведеться мати справу з декількома основними класами персонажів:

Командос. Добірні снайпери і розвідники. Вони спритні і непомітні, за що їм сміливо можна доручати навіть самі відповідальні місії. Незважаючи на не надто серйозну броню, майже невразливі і потужно озброєні.
Штурмовик. Універсальні солдати, які можуть відмінно битися, перебуваючи на різних позиціях. Озброєні найпоширенішим зброєю - автоматами, гранатами.

Важка піхота. Вони дійсно самі «важкі» в Affected Zone Tactics онлайн - добре озброєні і відмінно споряджені. Вони легко справляються з усіма видами військ, однак страждають із-за повільності.

Вогнева підтримка. Без цього класу не вдасться ні одна атака. Представники класу здатні без великої праці змінити хід гри і вплинути на результат бою.

Affected Zone Tactics видео обзор


Завдяки всебічному розвитку персонажів і цікавого стилю проекту іграти в Affected Zone Tactics буде надзвичайно цікаво. Тут ви зможете зустрічатися з друзями і знайомитися з однодумцями.

Офіціальний сайт Affected Zone Tacticshttp://azt.ggeek.ru 


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Affected Zone Tactics ігра, Affected Zone Tactics обзор, Affected Zone Tactics, шутер, ігра з клієнтом, Affected Zone Tactics видео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх