13:10
Aion online обзор кращої мморпг ігри онлайн, іграти

Aion online обзор кращої мморпг ігри онлайн, іграти

Aion online обзор кращої мморпг ігри онлайн, іграти

Айон онлайн мморпг ігра

Корейський синдром у MMO-іграх, разом з «атакою WoW-клонів», вже давно визнаний злоякісною недугою, що вразила самі основи індустрії багатокористувацьких ігор. На перший погляд, Aion online гарантовано потрапляє в цю небажану кампанію. Буйство фарб, кітчеві кольорb, надмірна увага дизайнерів до елементів броні – все це свідчить про кризу ідей і неминуче підштовхує до роздумів про передчасної смерть проекту з-за малонаселенности серверів. Однак при ближчому розгляді стає зрозумілим, що незважаючи на безліч вторинних ідей, цей проект виявився настільки глибоко продуманим і якісним, що незабаром ми вже будемо говорити про «Aion-клонах».

Насамперед, варто згадати бізнес-модель. Вона (до чималого подиву аудиторії) являє собою щомісячну абонентську плату, в результаті чого гравці отримують нічим не обмежений пакет задоволень, і позбавлені від необхідності постійного вливання грошей, щоб відповідати загальному рівню. До того ж, такий спосіб оплати служить чудовим фільтром від різних випадкових роззяв.

Розібравшись з фінансовою частиною, можна переходити до більш важливих складових проекту. Aion, без перебільшення, виглядає просто приголомшливо. В основі графіки лежить відомий движок CryEngine, який хоч і застарілий за мірками сучасних відеоігор, але з обслуговуванням онлайн ігри справляється на всі 100%. Ігра Aion сама по собі є дуже яскравою, рясніє миролюбними фарбами і випромінює вселенську любов, теплоту і добро. Ефект від картинки можна порівняти з такими проектами, як EVE Online або Age of Conan – перший час ігра змушує геть забути про розвиток персонажа і просто пригнічує почуття своїми пейзажами і анімацією.

Aion скриншот

Тут слід сказати, що приємна для очей графіка є лише частиною загальної композиції, яка називається атмосферою. Гігантські дерева, що дивують химерністю своїх форм, що кишать життям лісу і дивовижні квіти нагадують собою Пандору з відомого фільму «Аватар». Але це лише частина картини, її світла частина, оскільки світ Aion розділений на дві половини, одна з яких представляє собою більш похмурий світ, з непроглядными хмарами і пустелями.

В результаті кровопролитної війни між людьми і расою драканов (пізніше взяли назву «балаури»), планета розкололася на дві частини. Одну з них заселили елійци, і саме тут спостерігається вищеописане буяння життя. На іншій половинці оселилися асмодеані – їх світ являє собою досить гнітюче враження, оскільки постраждав від війни набагато більше. Що стосується балауров, то вони оселилися в центрі розколотої планети, території, яка називається Безоднею. Цікаво, що гравцям на вибір доступні тільки дві раси: елійци і асмодеані. Балаури управляються виключно розробниками та покликані вносити баланс між двома ворогуючими націями.

Особливу увагу слід приділити створенню персонажа. З усіх сучасних ігор тільки EVE Online може похвалитися такою ж кількістю повзунків, бігунків і палітр заливки, які доступні у цьому корейському шедеврі. При цьому гравець може міняти не тільки форму тіла, але і зростання свого персонажа, причому в досить істотних межах, так що на просторах цього світу можна зустріти справжніх магів-карликів, так і воїнів-гігантів.

Aion фото

Спочатку гравцеві доступно всього чотири класи: скаут, маг, священик і воїн. Після досягнення 10 рівня, ігра пропонує зробити ще один вибір, в результаті якого кількість класів збільшується до восьми. Також на десятому рівні стає доступна чи не головна особливість ігри – можливість польотів, яка виражається в наявності пари досить значних ангельських крил за спиною.

Однак найцікавіше починається після досягнення 25 рівня – саме в цей момент перед гравцем відриваються заповітні двері з табличкою «PvP». Битви між гравцями відбуваються переважно в Безодні, хоча іноді між двома світами відкриваються особливі ворота, що дають можливість гравцям влаштувати невеликий терор в тилах ворога. За вбивство супротивників гравцям зараховуються спеціальні очка, за які потім можна купити що-небудь корисне в плані обмундирування. До речі, ці крила іграють в PvP не останню роль, оскільки багато битви відбуваються прямо в повітрі. Для пацифістів у ігрі передбачено цілих 6 мирних професій. Можна зайнятися виготовленням броні, можна стати алхіміком, ткачем чи першокласним ремісником, причому процес «прокачування» цих умінь не менш цікавий, ніж виконання квестів.

Aion видео обзор

Підводячи підсумки, можна сказати, що Aion онлайн виявився дійсно штучним продуктом, пограти в який варто тільки заради того, щоб насолодитися його воістину приголомшливими краєвидами. Втім, і інші аспекти цього проекту виконані настільки ж якісно, що самим позитивним чином позначилося на популярності цієї ігри.

Офіційний сайт Aion: https://ru.4game.com/aion/install/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, ігра з клієнтом, mmorpg, мморпг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх