20:32
Аллоды Онлайн обзор ігри, реєстрація, іграти, сайт

Аллоды Онлайн обзор ігри, реєстрація, іграти, сайт

Аллоды Онлайн обзор ігри, реєстрація, іграти, сайт

Аллоды Онлайн ігра

Ігра Аллоди Онлайн, яка поклала початок онлайн mmorpg, це безкоштовна онлайн ігра, що стала відомою всьому світу! Тепер усім відома ігра для PC перейшла в онлайн вимір і можливостей стало ще більше! Хочете бути ратником в Канійскої державі або комісаром в Хадагане? Будь ласка! Відвідуйте бурхливі торгові міста, досліджуйте таємничий Астрал (живу субстанцію, яка постійно змінюється) на особистому бойовому кораблі, станьте піратом або ж охороняйте свій клан! 


Відмінні риси онлайн ігри: 

1. Можливість спорудити і розвивати особистий корабель, участі в астральних битвах, створення піратського клану і нападу на каравани багатих гільдій. 

2. Можливість використання героя, створеного на основі персонажа з реального світу. Вибирайте будь-яку з шести рас: Канійских витязів або комісарів з Хадаган, чарівних ельфів або лютих орків, відважних гібберлінгов або вчених Повсталих! 

3. Розвивайте в собі здібності навігатора, розкривайте секрети потаємних куточків Астрала з його артефактами, демонами і навіть втраченими аллод! 

Аллоды Онлайн скриншот

Для кожного персонажа існують кілька унікальних характеристик: наприклад, бойова слава, професії та вміння, якими він володіє, його репутація серед інших гравців-персонажів, є ринок і аукціон, де можна придбати різну екіпіровку. Також є вісім різних класів персонажів, наприклад, воїни, чарівники, жерці, некроманти і т.п. Вас чекає самобутній, цілісний ігровий світ, яким так рідко балуюють гравців сучасні онлайн ігри. 

Специфіка ігрової Всесвіту в тому, що вона не схожа на реальний світ. Крім того, світ ігри постійно оптимізується та покращується. Але ігра аж ніяк не вимоглива до системних та Інтернет-ресурсам, за заявою розробників, іграти аллоди онлайн можливо при швидкості з'єднання навіть в 64 кб / сек. 

Аллоды Онлайн фото


Ігра знаходиться в постійній розробці, допустимо, недавно були додані такі можливості як весілля між гравцями, з'явилися нові локації і персонажі.  

Аллоди Онлайн видео обзор

Алоди Онлайн буде цікава як початківцю, так і досвідченому гравцеві в жанрі mmorpg. Про це говорять показники відвідуваності ігри: вже зареєстровано понад мільйон (!) Різних персонажів. Тому не упускайте свій шанс поринути в захоплюючий світ Аллодов, реєструйтеся! 

Офіційний сайт Аллоди Онлайнhttps://allods.mail.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, mmorpg | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх