16:12
Alvegia Online: Battle Field обзор ігри, реєстрація, скачати кліент

Alvegia Online: Battle Field обзор ігри, реєстрація, скачати кліент

Alvegia Online: Battle Field обзор ігри, реєстрація, скачати кліент

Alvegia онлайн обзор ігри

Гра Alvegia online - безкоштовна багатокористувальницька онлайн-гра в жанрі MMORPG, на перший погляд абсолютно нічим не примітна. Але при найближчому розгляді, кожен з любителів ігор подібного жанру дізнається в ній все те, що колись давно манило нас до монітора і змушувало проводити багато годин за грою - дух класичних ММО, розчинилося і невблаганно біжить за прогресом в ігровій промисловості. Ігра alvegia онлайн, що є даниною добре улюбленої кожному і перевіреної часом класики.Реєстрація в ігрі Alvegia проста і зрозуміла кожному. Все, що вам потрібно зробити - це зайти на офіційний сайт ігри, ввести ім'я користувача, адресу електронної пошти, на яку ви отримаєте підтвердження проходження процесу реєстрації та пароль для доступу до свого облікового запису та реєстрація Alvegia буде завершена. Потім необхідно буде завантажити ігровий клієнт і можна сміливо приступати до вивчення ігрових просторів.


По системним вимогам гра Alvegia не дуже вимоглива, грати в її можна практично на будь-якому більш-менш сучасному комп'ютері. Все, що вам знадобиться - процесор з тактовою частотою 1.3 ГГц, 512 МБ оперативної пам'яті і відеокарта об'ємом не менше 128 МБ графічної пам'яті. В Alvegia онлайн реєстрація є прямим ключем для отримання посилання на офіційний ігровий клієнт.

Інтерфейс цієї гри не перенасичений різноманітними кнопками і в цілому непотрібними функціями. Варто віддати належне такому приємному і важливого для MMORPG мінімалізму, завдяки якому грати в гру Alvegia онлайн стає дуже приємно і просто. Сюжетна лінія гри не блищить оригінальністю, але в нашому випадку це не є мінусом, так як і у випадку з інтерфейсом, немає цієї неприємної перевантаженості подіями і сторінок текстової інформації, яку просто життєво необхідно прочитати для того, щоб зрозуміти всю суть ігрового світу. Іграти в Alvegia завдяки цьому стає ще простіше і цікавіше.

Alvegia онлайн

Приємною особливістю гри є відсутність будь-якої класової прив'язки персонажа. Замість цього у вашому розпорядженні є дерево навичок, які ви будете розвивати, купуючи очка прокачування з підвищенням рівня ігрового персонажа. Так само приємно радує те, що кількість характеристик персонажа зменшено до десятка найбільш важливих і прекрасно поміщаються в одній закладці ігрового інтерфейсу.


Світ гри порадує кожного гравця своєю безмежністю і приємною простотою. Нехай і не так наворочений ігровий движок і не такі щедрі на різноманітні ефекти пейзажі природи світу Алвегии, але картинка в цілому становить просто незабутнє враження. Розлогі і високі дерева, прозора, гладка, мов скло, вода, гарне небо на світанку - все це цілком можна порівняти з нашими очікуваннями від хорошого і якісного фентезі, яке ми колись читали в дитинстві.

Почавши грати в онлайн ігру Alvegia, ви відразу побачите, що ігровий світ рясно заселений ворогами, як простіше - простими мешканцями всесвіту, так і породженнями трансформації - мутантами терроризирующими подорожніх на великій дорозі і в лісах, куди не проникає не один луч світла. На жаль, доведеться розчарувати всіх любителів такого досвіду, як «крадіжка», адже в арсеналі героїв гри даного навику не ма. Зате є різноманітні бочки і ящики, які до верху набиті їжею, напоями та іншої, часом корисної, а іноді - всякою мішурою. Якщо ж дрібна здобич вас не приваблює, тоді вам пряма дорога до спеціальних локацій, в яких живуть Боси - елітні монстри, вбивати яких поодинці буде дуже важко. Як і в багатьох інших іграх, подібні походи найчастіше займають достатню кількість часу, але приємно те, що зусилля, витрачені на добування рідкісних і дорогоцінних ресурсів, винагороджуються сповна.

Alvegia online видео обзор


Отже, якщо вам не чужа стара добра класика, то обов'язково зупиніть свою увагу на цій грі і ви не пошкодуєте, адже все нове - це добре забуте старе!


Офіціальний сайт Alvegia onlinehttp://alvegia.ru
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, Alvegia Online видео, Alvegia Online, mmorpg, Alvegia Online: Battle Field обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Игорь • 13:44, 31.03.2014
Игра улетная, попробовал поиграть, зацепила конкретно теперь не могу оторваться.
Люблю игры такого жанра,соседу порекомендовал так его от компа не оттащить.Супер.
avatar
Вверх