22:02
Andromeda5 online обзор, видео, геймплей, реєстрація

Andromeda5 online обзор, видео, геймплей, реєстрація

Andromeda5 online обзор, видео, геймплей, реєстрація

Андромеда 5 браузерна ігра про космос

Якби кілька років тому сказали , що ігра Andromeda5 стане настільки популярна і затребувана , та ще й з безкоштовною реєстрацією , ні за що б не повірили. Але на сьогоднішній день у цій грі зареєстровано більше ніж 50 мільйонів користувачів , які регулярно грають і запрошують до неї своїх друзів. На відміну від інших ігор , які за реєстрацію вимагають плату і досить велику , нова версія Андромеда5 абсолютно безкоштовна. Що ж собою являє ця гра ?

 

Андромеда 5  онлайн - це популярна гра не тільки серед дітей , а й дорослих. Вона являє собою безкоштовну призначену для користувача гру в онлайні , яка може бути доступна з багатьох платформ , конкретніше , такі , як IOS , Mac OS і Microsoft Windows. Весь обсяг гри дозволяє кожному учаснику стати командиром і полководцем цілої армії і підпорядковувати собі інші галактики , паралельно ведучи бій з сотнями тисяч людей з інших країн і материків . З деякими з гравців ви будете союзниками і великими командирами , але , а з іншими - завзятими противниками , яких вам доведеться знищувати і завойовувати.

 

На самому початку після реєстрації кожен з учасників отримує свій корабель , який з часом він може прокачати і зробити більш потужним і сильним , набуваючи свій награний досвід зброю , нову броню , патрони і снаряди. Під час гри вони можуть завантажувати і заробляти собі різні програмки , які допомагатимуть бачити відразу , що за противник , скільки у нього залишилося життя , патронів і його бойовий стан , загалом.

 

Andromeda5 фото

Якщо показники вашої гри аndromeda5 online збільшуватиметься , то збільшуватися буде і здатність вашого корабля в битвах: він стане більш швидким і різким , що допоможе вам миттєво йти від противника. З досвідом , ваші командири і працівники , які керують кораблем , отримуватимуть постійні підвищення , що також допомагає вам краще воювати і робити ваш корабель топовим . Всі гравці можуть створити гільдію або роту , що допоможе швидше накопичити банк і вести листування під час гри , роблячи результат більш ефективним.

 

Так як хтось може бути досвідченішим і краще знати карту , на яку ви потрапили , з їх допомогою ви швидше прокачаєте корабель , також через роту вам можуть допомогти в управлінні . Ця гра має різні режими і ходи в підземеллі , у вигляді лабіринтів , де всім учасникам буде потрібно вести боротьбу проти босів. Але не варто забувати , що той , хто залишиться живий , отримає прибуток у п'ятикратному розмірі і вищу категорію нагороди. Також існують покупні кораблі , які можна придбати через термінал , який знаходиться в будь-якому супермаркеті , але це вже для тих , хто не уявляє себе без самих нових моделей і можливості мерщій пройти на новий рівень.

 

Andromeda 5 - це не просто гра , це те , що приносить гравцеві незабутні відчуття , маючи своєрідне звучання. Творці постійно намагаються робити оновлення та покращувати гру за рекомендаціями користувачів . Влаштовують пробні тестові сайти цієї гри для того , щоб ті гравці , які ще не прокачали і не досягли високого рівня своєї гри , могли спробувати інші , більш прокачані кораблі і екіпаж , що захопить їх і зацікавить у подальшій грі та користуванні .

Andromeda 5 видео обзор

Особливістю цієї гри є те , що вона зроблена за індивідуально, а не здерта з множинних ігор, що робило б її не настільки цікавою і захоплюючою. Найкраще буде використовувати ліцензійну версію , так як підробка може надати незручності у користуванні і сповільнену роботу самого аккаунта.

Творці радять забороняти грати в цю гру дітям , які не досягли чотирнадцятирічного віку , так як до цього у них може сформуватися жорстокість , звичка і потреба , від якої буде майже неможливо відучити .

Офіційний сайт Andromeda5http://andromeda5.playvision.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Andromeda5 ігра, космічні ігри, Andromeda5, Andromeda5 обзор, космічна ігра, Андромеда5, Andromeda5 видео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх