16:49
Anno Online обзор, онлайн ігра, регистрація

Anno Online обзор, онлайн ігра, регистрація

Anno Online обзор, онлайн ігра, регистрація

Anno онлайн стратегія

Ігровий жанр «економічна стратегія» поступово захоплює все нові і нові горизонти ігрової аудиторії. Особливо активно розвивається цей ринок в браузерною області, де останнім часом вже вийшли подібного роду ігрові проекти. Чого тільки варта знаменита The Settlers Online, захопила практично весь світ. Але сьогодні ми звернемо свою увагу на іншу, яка поступово набирає популярність у багатьох країнах гру під назвою Anno Online.Anno онлайн - це легендарна ігрова серія від німецької студії Blue Byte Software, яка активно займається розробкою економічних стратегій. На сьогоднішній день ця серія налічує 5 ігор з декількома доповненнями.

Anno - це стратегія з величезним економічним ухилом і мінімальним ухилом у бік битви і переваги. У цій грі перемагає той, у кого міцна економіка і гарантовані торгові шляхи, а не той, хто володіє величезною армією.

Анно популярна по всьому світу і зовсім недавно, все та ж студія разом з Ubisoft вирішили випустити в світ браузерную версію цієї економічної стратегії, яка має просту назву «Anno Online».

Перш, ніж приступити до огляду ігри Анно Онлайн, хочеться відразу відзначити, що браузерна версія гри практично не змінилася в порівнянні зі своїм аналогом.

Геймплей гри Анно Онлайн, як не крути, практично не змінився. Вам знову доведеться пройти весь довгий шлях, починаючи з простого поселення, яке складається з декількох дерев'яних будинків і рибальської бухти, до величезного мегаполісу, який вміщує в себе десятки тисяч жителів.

В Anno Online головною атрибутикою є ваша скарбниця і кількість ресурсів на складі. Саме ці елементи будуть визначати ваш успіх у грі.

Але щоб все було як треба, необхідно розвиватися, розвиватися і ще раз розвиватися. Створювати нові житлові будівлі, промислові зони та інші подібні будови.

Anno Online

Якщо звертати увагу на цифри, то в цілому для будівництва буде доступно близько 120 оригінальних будівель. Але відразу все побудувати не вийде, асортимент будівель буде відкриватися паралельно розвитку вашого поселення.

Але щоб все було добре, як описано вище, потрібно пам'ятати, що на ваших володіннях проживають прості жителі, які мають свої потреби. І тільки задовольняючи їх потреби, можна буде розвивати своє місто, а, якщо бути справжнім тираном і забувати про своє населення, вони просто зникнуть з вашого острова, а це загрожує повним провалом. Тому завжди варто звертати увагу на бажання своїх жителів. Якщо все буде виконано в кращих традиціях, то вас чекає величезний успіх в цій грі.

Не варто забувати і те, що крім вас навколо є й інші гравці, і вільні острови, які можна буде так само активно розвивати, як своє основне поселення. А це означає, що в подальшому ви зможете створювати свої торгові шляхи та вести активну торгівлю з іншими користувачами.

Торгівля в Анно Онлайн - це той основний двигун, який буде заповнювати вашу казну дзвінкими монетами, і забезпечувати ваші володіння матеріальним достатком.

Саме завдяки золоту ваші володіння будуть розвиватися, на них активно працюватимуть люди і ви зможете побудувати все, що захочете. Тому торгівлю найкраще освоювати з самого початку.

Але варто пам'ятати, що торгівля можлива тільки тоді, коли ви побудуєте особистий морський порт і зможете створювати кораблі.

Кораблі будуть різні за характеристиками і місткості, всього на даний момент доступно 9 різновидів морських суден. Саме з допомогою них доведеться реалізовувати свої торговельні відносини і освоювати нові острови.

Але не варто лякатися настільки маленьким обмеженням морського флоту, в процесі гри можна буде наймати на службу нейтральних морських мандрівників, які будуть працювати на вас.Має кінцівку гра? Є межа розвитку? Природно немає.

Anno Online - це гра, яка знаходиться у постійній взаємодії економіки, промисловості та пошуку нових шляхів розвитку. Ви ніколи не зможете спокійно зітхнути і бути впевненим в світлому майбутньому вашого поселення. Постійно доведеться вирішувати різні проблеми, як економічні, так і технологічні.

Крім того, необхідно постійно розвивати свої володіння, тільки на одному острові можна буде розмістити до 1500 різних будівель, уявити наскільки це масштабно практично неможливо.

А що буде, коли ваша імперія буде містити кілька островів? Тому приготуйтеся до того, що гра вас дуже сильно затягне, і не буде відпускати довгі місяці, а може і роки.


Особливостей у гри досить багато, але варто відзначити головні.

Насамперед варто звернути свою увагу на графічне оформлення і детальну промальовування гри Anno Online, вона просто чудова. Кожен ігровий елемент має максимальну промальовування і свою анімацію. Жителі розгулюють по дорогах, лісоруби добувають деревину, шахти активно ганяють вагонетки, неподалік літають чайки, в морі плавають риби, дерева гойдаються від вітру, загалом, всюди кипить життя.

Другою особливістю є реалістична економіка, яка передбачає створення різних послідовних ланцюжків, що гарантують виробництво того чи іншого продукту. Якщо якого-небудь елемента ланцюжка не буде, економіка ваших міст почне страждати, жителі будуть незадоволені.

Третьою особливістю є повна свобода будівництва цивільних будівель і промислових будівель, ви зможете самі реалізувати своє місто за смаком. Створити відкриті вулиці, прикрашені різними дрібними елементами, або ж зайнятися щільною забудовою, створюючи тісний і величезний мегаполіс. Ось і всі основні особливості гри Anno Online, на які варто звернути свою увагу.

Anno Online видео обзор

Anno Online - це свіжий ковток повітря для всіх любителів економічних стратегій. Ця гра повністю копіює свій оригінал, прибравши всі зайві елементи. Тепер кожен зможе насолодитися цією грою сповна, не боячись, що хто-то припливе і знищить все, що було нажите непосильною працею.

Офіціальний сайт Anno Online:http://ru.anno-online.ru

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Anno Online, страгегія, браузерна ігра, Anno Online видео, Anno Online обзор, Anno Online ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх