17:06
ArcheAge обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти безкоштовно

ArcheAge обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти безкоштовно

ArcheAge обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти безкоштовно

ArcheAge онлайн ігра

Ігра ArcheAge онлайн - це нова мморпг, яка припаде до душі всім любителям лінійки і Aion. Розробка її почалася ще в далекому 2006 році в студії XL Games. Спочатку розробка велася на основі движка CryEngine 2. Пізніше ігру перевели на нове покоління CryEngine 3 і тепер вона перевершує по графіці навіть такі проекти, як Tera Online.

У ігрі ви можете вибрати собі одну з 8 доступних рас. Серед них присутні: феї, ельфи, гноми, Феррес, нуіане, харіхаране, народжені війною і повенені.

 

Чіткого поділу на класи в ArcheAge online немає. Є 4 гілки: маг, жрець, воїн і бродяга. Також окремо існує 10 шкіл навичок, з яких можна вибрати будь-які три в будь-якій комбінації. Таким чином, перед вами постає вибір: або качати вже створений розробниками клас, вибравши з чотирьох запропонованих білдів, або створити свій власний, комбінуючи вміння з вподобаних шкіл. Причому в процесі ігри ви зможете змінити ці навички, звернувшись до спеціального НПС. Подібна система класів дозволить гравцям створити 120 різних білдів, кожен з яких буде по своєму унікальний.

Ігровий процес розширений у порівнянні з класичною мморпг. У ArcheAge гравці можуть будувати свої власні будинки і ферми, а при бажанні і цілі села. Вирощувати на них різні продукти і продавати.

Всесвіт ArcheAge також зараховують до жанру пісочниці. Адже тут вам не обов'язково постійно проходити квести, рубатися з монстрами і знову йти за новою пачкою завдань. Крім стандартного набору грінда, прокачування і збору лута в ігрі перед гравцем відкриваються безкраї простори трьох величезних континентів, які омиваються океаном. Для подорожі по якому ви зможете побудувати свій власний корабель і відправитися на ньому в подорож.

Локації зроблені таким чином, що переміщаючись по ігровому світі ви не побачите вікон завантаження, як це було в World of Warcraft або Aion. Тут весь світ - це одне єдине ціле. І весь цей світ можна зруйнувати завдяки движку ігри CryEngine 3. Так, наприклад, метнувши вогняну кулю в дерево ви зможете спалити його дотла. Можна руйнувати мости і трощити все, що з'явиться на вашому шляху.

Подорожуючи по океану, ви можете зустріти піратів або стати свідком морського бою двох ворогуючих кланів. При цьому кораблі можна брати на абордаж, якщо вони зможуть встояти залп ваших знарядь. Якщо захочете, ви самі можете стати піратом і наводити жах на всіх, хто випадково зустрінеться вам у відкритому морі.

Досліджувати вам належить не тільки водний простір, але і материки. Однак у ArcheAge немає звичних гравцям мморпг Телепорт або якихось НПС, що переносять через всю карту в автоматичному режимі за невелику винагороду. Тут всі переміщення здійснюються безпосередньо гравцем. Залежно від обраної раси на двох ногах або на чотирьох лапах. У міру розвитку, ви зможете обзавестися їздовими тваринами і різними засобами пересування. Тільки от щоб їздити на Петі, доведеться його спершу виростити.

ArcheAge фото

У ігрі у вас буде і можливість політати. Для цього існує маса різних пристосувань. Перше літаюче крило вам вручать вже після декількох годин ігри.

Під час бою в ігрі ArcheAge вам не доведеться тикати мишкою в мобів або гравців, на яких ви хочете напасти. Тут використовується нон-таргет система, що робить бій ще більш динамічним і видовищним. Раніше такі бої вже зустрічалися в іграх Raiderz Online і Wizardry Online. Однак, тут крім самої нон-таргет системи гравцеві також доступні різні комбо, що дозволяють вам швидше розправлятися з ворогом.

ArcheAge видео обзор

Ігра включає в себе три режими битв: PvP, PvE і PK. Таким чином ви зможете битися з усіма, хто вас оточує. Від монстрів і НПС, до гравців. І робити це можна як на просторах океану, так і беручи участь у облогах неприступних замків і фортець або в масових пвп-битвах.

Офіційний сайт ArcheAge: https://aa.mail.ru/

 

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, мморпг, mmorpg | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх