17:20
Astro Lords обзор - онлайн ігра, іграти online, реєстрація

Astro Lords обзор - онлайн ігра, іграти online, реєстрація

Astro Lords обзор - онлайн ігра, іграти online, реєстрація

Astro Lord космічна онлан стратегія

Astro Lords: Oort Cloud або «Астро Лордс: Хмара Оорта» - це безкоштовна 3D ігра з керованими боями, в яку можна грати онлайн безкоштовно. Гравці можуть не тільки грати, але і добувати ресурс "Тритій", заробляти і виводити з ігри гроші. Але вивід грошей буде доступний після проведення Бета-тестування ігри.

Починається гра з побудови Бази-астероїда. І з цього моменту гравець називається АСТРОЛОРДОМ. На базі треба добувати мінерали і відбудовувати фабрики, які виробляють екіпіровку і запчастини для кораблів. Ця база - основне місце гравця і інші Лорди можуть її періодично грабувати, але захопити не можуть.
Крім того, можна захопити до 5 додаткових астероїдів, які призначені для видобутку мінералів. Але гравець повинен бути уважним, тому як інші Лорди весь час намагаються перезахопили їх.

Кожна база окремо охороняється орбітальною станцією, яку можна постачати рунами і артефактами, потрібно заряджати гармати різними патронами. Кожен Астролорд може командувати максимум 6 героями - генералами, яких треба прокачувати і піднімати в рівнях, одним главнокомандующіім і 5 - ю найманими генералами і 7 типів кораблів, які також можна міняти, як тільки підвищуються навички генералів.

astrolords скриншот

Важливою частиною ігри є унікальний Радар, що знаходиться на орбітальній станції. Він бачить як ворогів, так і союзників, а також здійснювати піратскіе набігі.

Astro Lords видео обзор

Грабуючи і атакуючи, можна використовувати одночасно 6 кораблів і 5 союзників, але це непрактично, т.к керувати в бою можна всього лише одним. У бій же можна пустити відразу 12 кораблів, але не більше. Всі бази гравців облаштувалися на астероїдах, які подорожують по хмари Оорта. Керувати рухом астероїда можливо тільки вивчивши потрібну науку. Переміщення астероїда можна використовувати для: - освоєння нових земель, торгових подорожей і багато чого іншого. Мета - стати гідним астролордом!

Офіційний сайт Astro Lords: http://astrolords.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, космічна ігра, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх