16:44
Battles for Glory (Битви за славу) обзор онлайн ігри, реєстрація

Battles for Glory (Битви за славу) обзор онлайн ігри, реєстрація

Battles for Glory (Битви за славу) обзор онлайн ігри, реєстрація

Битва за славу хороша онлайн ігра

Battles for Glory - клієнтська MMORPG від російського розробника TheAbyss. Проект був створений на базі популярної ігри в подібному жанрі Linage 2. Однак, від L2 до Battles for Glory запозичили лише зовнішній вигляд і деякі моменти ігрового процесу. В іншому ігра Battles for Glory кардинально відрізняється від L2 абсолютно у всіх аспектах, що, безсумнівно, вплинуло на рясний приплив гравців.

Приємним моментом для російських геймерів є те, що TheAbyss - це російська компанія, яка володіє великою кількістю ігрових серверів. Саме завдяки цьому весь клієнт повністю російською мовою, що явно на руку російськомовним гравцям.

Дія онлайн ігри розгортається в фентезійному світі, де раси магічних істот ведуть боротьбу за світове панування. В Battles for Glory є п'ять повних рас:

Альянс Світлих Ельфів;
Імперія Людей;
Орда Орків;
Домініон Темних Ельфів;
Союз Дварфов

Battles for Glory скриншот

В Battles for Glory вибір раси прямо впливає на розвиток і клас персонажа. У кожної з представлених груп понад п'ятнадцяти професій, що дає більше сімдесяти внутрішніх класів.

У цьому світі війна не припиняється ні на хвилину. Всі раси відчайдушно ненавидять один одного і намагаються винищити.

Однак у ігрі присутня і шоста раса Ізгої. Це швидше об'єднання волелюбних представників всіх рас. В бандити йдуть любителі розбійницького способу життя і ті, хто вважають за краще свободу військового способу життя.

Battles for Glory фото

Стати розбійником можна тільки після досягнення досить високого рівня. До речі, цей процес не є незворотнім. Якщо Вам перестане подобатись вільне плавання в шкурі бандита, то спокійно можете повернутися до своєї раси, виконавши необхідний квест. Але квест буде особливий, і вимагає чимало зусиль.

Геймплей, по суті, являє собою суцільне PvP. Континенти розділені на сфери впливу. Кожна раса постійно робить набіги на території противника, щоб захопити їх і поживитися. Облоги, штурми і безперервні битви — це і є Battles for Glory.

Причому, брати участь в масових битвах можна прямо з перших рівнів, що помітно збільшує інтерес у гравців. Захоплення територій безпосередньо впливає на розвиток героя. Наприклад, щоб отримати бажані квести, необхідно отримати доступ до території, де вони знаходяться.

Battles for Glory видео обзор

Також на всіх локаціях розташовані артефакти, які збільшують різні характеристики персонажів. Так що захоплення території приносить користь всім представникам раси. До речі, за участь в облозі гравці будуть отримувати своєрідне матеріальну винагороду, яка в подальшому можна витратити на досвід.

Офіційний сайт Battles for Glory: http://bsfg.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, ігра з клієнтом, mmorpg, мморпг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх