16:44
BattleStar Galactica Online обзор ігри, реєстрація, сайт

BattleStar Galactica Online обзор ігри, реєстрація, сайт

BattleStar Galactica Online обзор ігри, реєстрація, сайт

Космічна браузерна ігра BattleStar Galactica Online

Краща браузерна онлайн гра про космос ігра BattleStar Galactica Online від норвезьких розробників. 

Гра BattleStar Galactica походить від однойменного епічного серіалу "Зоряний крейсер Галактика" і видається компанією Bigpoint відомої своєю культовою космічною грою Darkorbit. Гра виконана в жанрі наукової фантастики з елементами шутера. В основу гри лягла сюжет відомого фантастичного фільму "Зоряний крейсер "Галактика”. За сюжетом фільму і ігри, Люди колись створили Сайлонів. Однак вони вийшли з-під контролю і оголосили війну людям. Після I-ої Сайлонской війни вони були розгромлені, але вже незабаром змогли зібратися з силами і нанести сильний удар по Дванадцяти колоній людей.
 

Ті, що вижили люди об'єдналися у флот під командуванням зоряного крейсера Галактика”, який згодом з'єднався з ще одним крейсером "Пегас”. Об'єднана флотилія людей зуміла знищити флагманський корабель Сайлонів. Однак Сайлони досить швидко оговталися від удару і знову контратакували колонії людей. Незабаром залишки флотилій зійшлися для фінальної битви, проте несподівана поломка приладів призвела до того, що флоти обох армій збилися з курсу і опинилися в невідомій частині галактики. Тепер і у Сайлонів і у Людей є невеликий перепочинок, щоб знову зійтися у вирішальній битві.

 

Отже, грати в BattleStar Galactica онлайн онлайн ви можете як за Сайлонів, так і за Людей. Для гри доступно 30 різних систем. Переміщатися між ними можна як за допомогою звичайних польотів, так і з допомогою миттєвих переміщень, на які витрачається ресурс тилиум. Всього в грі п'ять видів ресурсів: це тилиум (потрібен для швидких переміщень і покупки речей в магазині), титан (необхідний для ремонту корабля), вода (обмінюється на кубіти в співвідношенні 5 до 1), кубіти (за них можна отримувати елітні удосконалення для свого корабля), грамоти (за них можна купувати більш потужні кораблі і озброєння). Тилиум, титан і воду можна дістати, скануючи астероїди і викачуючи з планетоидов. Кубіти купуються за реальні гроші. А грамоти можна дістати, знищуючи противника в PvP і руйнуючи аванпости ворожої фракції.


Зброя в грі двох видів: турелі і ракети, які розділяються по дальності стрільби. Також до корабля можна підключити допоміжні модулі. За знищення мобів і представників ворожої фракції ви будете отримувати очка. За них можна придбати різні скіли для свого корабля.

Як і Star Conflict, битви між гравцями тут проходять у спеціальній локації - Арені. Також можна взяти участь у міжфракційних битвах за системи і в походи на ворожі аванпости. Крім цього, гравець може виконувати різні місії. Вони поділяються на навчальні та щоденні. До щоденних завдань відносяться: розвідка і видобуток ресурсів, перехоплення ворожих патрулів, ліквідація охоронних знарядь і.т.д.

Battlestar galactica online видео обзор

  В цілому, норвежці зробили непогану космічну браузерну онлайн ігру BattleStar Galactica Online. І 9,2 мільйонів гравців по всьому світу - тому підтвердження. Тому якщо вам подобається жанр наукової фантастики - ця гра вас обов'язково порадує.


Офіційний сайт battlestar galactica onlinehttp://battlestar-galactica.boets.ru
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: космічна ігра, BattleStar Galactica Online видео, BattleStar Galactica Online обзор, BattleStar Galactica Online | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх