21:52
Безкоштовна браузерна онлайн ігра Котляндия обзор

Безкоштовна браузерна онлайн ігра Котляндия обзор

Безкоштовна браузерна онлайн ігра Котляндия обзор

Котляндия онлайн ігра

Kotlandia online - безкоштовна браузерна онлайн гра MMORPG. Браузерні ігри - це онлайн-ігри, які не вимагають установки клієнта (додаткових програм) і в них можна грати прямо з вікна браузера з величезною кількістю гравців в реальному часі. Основна ідея Котландии - це протистояння двох сторін Котовоїнів і Собаковоїнів, які борються за престол.

Котовоїни і Собаковоїни знаходяться на землях Котландии - їх місцем проживання, їх країною і хочуть володіти пануванням над цією землею. У кожної сторони можуть бути замки і свої табори, які розташовані в кланах. Котландия онлайн - це багатокористувацька рольова гра. Кожен гравець після реєстрації вибирає вподобану фракцію і створює героя на свій смак. Протягом усього процесу гравець виступає в ролі свого ігрового персонажа. Браузерна гра надає можливість комунікації з іншими гравцями, побудова взаємовигідних відносин. У грі безліч локацій самого різного призначення від невинних ферм до страшної печери та небезпечної арени!

У Котландии розвинена система кланів, бойових походів і локацій, розрахованих на масові дії. Це дає можливість гравцям більше взаємодіяти з іншими людьми. Згуртованість дозволяє швидше розвиватися в грі і отримувати заповітні місця в рейтингу гравців і рейтингу кланів. Крім того, в грі проводяться цікаві конкурси та вікторини з цінними призами, участь в яких може взяти кожен бажаючий! Будь-який гравець може запропонувати свою ідею по грі і Адміністрація її розгляне!

Якщо з точки зору сеттінга і антуражу ігра Котландия виглядає цілком оригінально, ось ігровий процес тут вельми вторинний. По суті, ми робимо все те ж саме, що і в будь-якій іншій MMORPG, тільки тепер в основі сценарію - битва кішок і собак. А значить, ми вибираємо фракцію, генеруємо персонажа і йдемо мандрувати по ігровому світу в цілях особистого збагачення, виконання квестів, вивчення світу і, звичайно ж, назустріч пригодам!

котляндия игра

У перервах між виконанням квестів і прокачуванням персонажа можна працювати. Робота приносить необхідні ресурси для облаштування побуту персонажа (невеликий економічний симулятор присутній) і, природно, покупки озброєння. З битвами, до речі, все дуже просто - дивіться свої характеристики, характеристики вашого ворога, а решта гра прораховує вже за вас. Все досить передбачувано.

Що дійсно радує в Котландии, так це ком'юніті. Навіть дивно, що війна кішок і собак так сильно зачепила безліч гравців, що сьогодні світ Котландии не просто заселений котовоїнами і собаковоїнами, але ще й просто креативними гравцями. Веселі та цікаві гільдії, постійні рейди та події, так і просто цікаві в спілкуванні союзники - давненько я не бачив такого обігравання сеттінга всередині самої ігрової громадськості.

Підсумком усього вашого перебування в Котландии є, звичайно ж, війни гільдій. Виконали основні квести, прокачали персонажа, завалили всіх рейдових босів - вперед в гільдію. Їх багато, ТОП-5 постійно змінюється, так що піти є куди. Тут гра трохи зміниться і, цілком можливо, почне забирати у вас набагато більше часу, ніж вона це робила до того.

Котландия видео обзорА ось що дійсно не сподобалося в Котландии, так це те, як все виглядає. Можливо, мені просто не до душі стиль оформлення гри, але взагалі-то все це схоже на недороблені прототипи того, що повинне вийти у результаті. Всього тут не вистачає якоїсь полірування, доопрацювання, обростання дрібницями, з-за чого гра і арт виглядають незграбно. Не те, щоб для браузерної MMO це був жирний мінус, але все ж.

І все ж, Котландию варто випробувати навіть якби було більше мінусів. 


Офіціальний сайт конляндіїhttp://kotlandia.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: котляндия онлайн, браузерна ігра, ігра котляндия, котляндия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх