19:56
BigFarm обзор онлайн ігри, реєстрація, офіціальний сайт

BigFarm обзор онлайн ігри, реєстрація, офіціальний сайт

BigFarm обзор онлайн ігри, реєстрація, офіціальний сайт

Ігра Велика ферма онлайн

Онлайн симулятор ферми BigFarm з красивою графікою. Гра розроблена відомою компанією Bigpoint, яка славиться тим, що примудряються створювати браузерні ігри з дивно якісної графікою. Велика ферма, в цьому плані не стала винятком. Анімація і деталізація навколишнього світу тут більш ніж відмінні.

Отже BigFarm ігра, це справжній симулятор сільського життя. На початку гри вам дадуть порожню ділянку, всю зарослий травою і бур'янами. Ваша задача з цієї покинутій місцевості створити справжню живу ферму. Зі всякими корівками, курочками, свинками і.т.д. За кожен успішно зібраний урожай або виконане завдання, вам будуть нараховувати очки досвіду і в результаті рівень вашої ферми буде зростати. У грі величезна кількість різноманітних споруд, рослин і домашніх тварин. Таке розмаїття різної живності надає грі додатковий інтерес. Все нові і нові види рослин і тварин вам будуть доступні у міру зростання рівня вашої ферми.


Само собою, щоб отримати доступ до цієї різноманітності, потрібно добряче попрацювати. Вам доведеться продавати свій урожай, щоб отримати гроші на поліпшення своєї ферми. Благо у грі є така фішка як оголошення. Вам потрібно скласти оголошення в ігрову газету "Сільський альманах” з зазначенням номера телефону (теж ігрового). Завдяки цьому, скупники будуть самі вам дзвонити з пропозицією купити у вас сировину.
 
 


Всі операції купівлі/продажу можна здійснювати в місті. Там же можна брати різні завдання. Також у місті функціонує ОДС - Суспільство Ділового Співробітництва. Тут ви можете спілкуватися з іншими гравцями, обмінюватися ресурсами, позичати і.т.д. У грі є свій чат, величезна кількість різних вітальних листівок, можливість створити свій власний список друзів і.т.д. Ігра велика ферма - це не просто онлайн гра 2014 року, а справжня соціальна мережа, де можна не тільки грати, але і повноцінно спілкуватися. В цьому її головна відмінність від інших онлайн ігор. І головна перевага.
 
Bigfarm відео обзор ігри
 
 

В цілому, bigfarm онлайн вийшла досить яскрава і позитивна. Хоча останнім часом з'явилося просто величезна кількість різних "ферм”, ця гра вдало виділяється серед них завдяки прекрасній графіці і особливо дружній атмосфері, яку створює як сама гра, так і ті, хто в неї грає.

Офіційний сайт ігри bigfarm: http://bigfarm.goodgamestudios.com/
 
 
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: bigfarm обзор, браузерна ігра, большая ферма, bigfarm ігра, bigfarm | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх