15:41
Black Desert обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Black Desert обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Black Desert обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Блек десерт онлайн ігра

Чим більше виходить ММОРПГ, тим більші до них запити. І то гравцям дай, і це, і реалістична поведінка неписів, і нелінійність прокачки, і нон-таргет в бойовці, і побільше масових боїв між гравцями. Одні розробники роблять упор на одну з цих фішок, інші – на іншу. Ті ж хлопці, які робили Black Desert онлайн – надійшли простіше. Включили ВСЕ це в ОДИН проект. Просто? Амбітно? Так. Бажано гравцями? Ще як!

Всі нині говорять про це проекті одне і те ж – він стрімко злітає вгору у всіх рейтингах популярності. І це не дивно. Такі просторі можливості, привабливі перспективи, і все це на тлі графіки, гідною синглових монстрів на зразок Відьмака 3. Перебільшуєш, скажете ви? Анітрохи. Ніякої лестощів, тільки факти (які, як відомо, є «найбільш впертою у світі річчю»).

Особливо з приводу графіки. Ледь зачувши про «мега-синглах» - відразу думаєш «та лааадно!» Потім відкриваєш геймплейні відео з ютуба і розумієш – ні, не обдурили. І правда, як у синглах! І графіка, і фізика, і можливості. А вже поведінка неписів і взагалі викликає ностальгічні спогади за «Готикою». Вони прогулюються по вулицях, вмиваються, сперечаються, замикають на ніч двері. Одним словом – живуть. І те, як це життя буде проходити, багато в чому залежить від гравців, що теж є величезним бонусом. Ну що вам цікаво? Якщо так, то приготуйтеся – далі буде тільки краще!

Сюжет світу також досить цікавий і незвичайний. Ніякого тобі стародавнього жахливого зла, яке повернулося в цей світ. Жодних вторженцев невідомо звідки. Ні... Тут все простіше і, разом з тим, цікавіше.

Були-жили три держави: Валенсія, Кальфеон і Медіа. Жили не тужили, але ось, в один прекрасний день на території Валенсії були виявлені поклади Чорного Каменю – цінного магічного ресурсу. У Кальфеона цих покладів було менше, і вони, зрозуміло, побажали забрати його. І почалася війна. Довга, кровопролитна, що тривала близько 30 років. По її завершенні обидві сторони виявилися добряче знекровлені боями і, до того ж, з невеликими запасами Чорного Каменю. А чому ж так вийшло? Все просто. Третє держава – Медіа, не брало участь у війні. Віддала перевагу нейтралітету, при цьому торгуючи з обома сторонами. І, завдяки цій стратегії, неабияк вгадала. Тоді, коли Кальфеон і Валенсія билися, вона скуповувала у них заповітний ресурс, в обмін забезпечуючи зброєю та продовольством за нечуваними цінами. У тих же не було можливості торгуватися. Тому сьогодні Медія по силі і багатства як мінімум не поступається обом цим державам разом узятим, а, можливо, і перевершує. Цікава картинка вимальовується, не знаходите?

black desert фото

У ігрі, зрозуміло, присутні декілька ігрових класів, кожен зі своїми особливостями, спорядженням і стилем бою. Поки що нічого нового не було сказано. Аналогічна ситуація є і у всіх інших ММОРПГ. Інша справа, що геймплей і особливості світу і тут накладають свій вагомий відбиток (як можливість зробити танка або ДД на свій смак будь-якого класу). Втім, судіть самі...

Воїн. Класичний боєць у важких обладунках, озброєний мечем і щитом. Танкование, збивання з ніг, живучість – класичний коктейль. Хоча рубає він цілком собі ефективно, тому тільки прикривати союзників йому не обов'язково.

Ронін. Персонаж, який прийшов до нас від далекого і загадкового Сходу. Б'ється він, як легко здогадатися, переважно в рукопашній, за допомогою незмінною катани. Однак, у разі необхідності, і на відстані він може завдати ворогові чимало неприємностей, майстерно користуючись своїм коротким луком.

Варвар. Великий, сильний і неспинний. Бізон? Майже. Варвар. Хоча габаритами з цими тваринами він може посперечатися. А наявність двох сокир і постійної спраги бою ставить цей клас на один рівень з розлюченим парнокопитним. Ставати на шляху що одного, що іншого, щонайменше, нерозумно.

black desert скриншот

Лучниця. Спритна, швидка, блискавична і... чарівна. Ельфійка. Озброєна луком і кинджалом, ця войовниця блискавично переміщається по полю бою, не даючи спокою ворогам, постійно поливаючи їх зливою з стріл і винищуючи підібравшихся занадто близько невловимими рухами кинджала (прямо Леголасочка якась виходить).

Чаклунка. Тендітна на вигляд, але володіє жахливою магічною силою і швидкістю. Ця дівчинка за допомогою своїх талісманів і техніки бою, що нагадує стиль Орла в кунг-фу, здатна в рукопашній укласти кого завгодно. А, при необхідності, вона розриває дистанцію миттєвим телепортом і тими ж талісманами розстрілює супротивників.

Призиватель. Ще одна представниця прекрасної статі, на цей раз володіє вихованцем. Правда цілком вона на нього не покладається, та й взагалі досить непогано володіє своїм коротким клинком і різними закляттями. А згодом може битися навіть верхи на своїй тваринці.

Black Desert  видео обзор

Саме так, і ніяк інакше. Ну посудіть самі – змінюється за рахунок гравців світ, цікавий геймплей, обалденная графіка і фізика, класні класи (ось така тавтологія)! У цієї ігри є всі шанси стати не просто хітом сезону. Вона стане справжньою новою гілкою у розвитку онлайн мморпг.

Офіційний сайт Black Desert online: http://blackdesert.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, ігра з клієнтом, mmorpg, мморпг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх