02:31
Black Fire обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Black Fire обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Black Fire обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Онлайн шутер Black Fire

Популярний онлайн шутер від розробника Yingpei Ігри з гарною графікою. Сюжет перенесе вас в недалеке майбутнє, де йде боротьба з корпорацією NanoSystems, яка виробляє нанокомпьютери. Під її егідою було створено однойменний наноробот - Black Fire ігра з жахливими здібностями. Після імплантації в нейронну мережу людини, він дозволяє взяти його під повний контроль компанії. Кілька марних спроб повернути собі контроль над нервовою системою, люди перетворилися на зомбі, які і стануть ворогами для гравця. А крім них битися доведеться і з роботами - мехами.

 

 

Особливість гри полягає в тому, що тут не від першої, а від третьої особи. Навіщо був потрібен цей хід розробників, гравець зрозуміє, коли почне використовувати фішку - укриття. У них можна сховатися, щоб вести вогонь прицільно або стріляти прямо зі свого укриття. Для цієї мети можна використовувати будь-який об'єкт - їх буде більш ніж достатньо.

 


Творці Black Fire online передбачили понад трьох десятків класичних PvP-режимів. Є тут і оригінальні PvE-операції - гравці будуть захищатися від підступних зомбі, брати штурмом піратські бази, битися з босами. Зброї для цього буде достатньо. В арсеналі гравця будуть і вже звичні пістолети і мечі, і футуристичні бойові роботи. Причому розробники вирішили піти від схеми носіння основної зброї і додаткової. Всі персонажі отримали можливість носити одночасно дві одиниці зброї. Гравець може миттєво реагувати на мінливу ситуацію, вибираючи відповідну зброю - автомат, пістолет-кулемет, снайперську гвинтівку або рушницю.


Отже, скромно назвати 
Black Fire онлайн шутер не вийде. Це щось більше - тут доведеться битися не на життя, а на смерть, причому не тільки проти людей. Безліч ігрових місій не дадуть нудьгувати нікому. Успішно виконуючи їх, гравець буде заохочуватися нагородами.

 

Black fire видео обзор 

 

 

Варто відзначити приголомшливу якість графіки і відмінні візуальні ефекти, які були втілені в життя завдяки движку Unreal Engine 3.5. Любителі динамічних кривавих боїв, вирішивши пограти в Black Fire, не залишаться розчарованими. Ви готові повірити нам на слово? Хоча краще переконатися в цьому на власному досвіді!

Офіційний сайт Black Fire: http://gobf.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Black Fire, Black Fire обзор, шутер, ігра Black Fire | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх