22:03
Ботва обзор онлайн гра, реєстрація у ігрі, скриншот

Ботва обзор онлайн гра, реєстрація у ігрі, скриншот

Ботва обзор онлайн гра, реєстрація у ігрі, скриншот

Ботва online браузерна ігра

Гра Ботва online - це безкоштовна браузерна багатокористувацька онлайн ігра, з гумором, простим і приємним інтерфейсом. Ця гра по праву вважається однією з кращих у своєму жанрі браузерних ігор.

Реєстрація Botva онлайн, дозволить вам зануритися в цю захоплюючу гру. Отже, на головній сторінці сайту вибираємо сервер, вводимо e-mail і пароль. Все, ви пройшли Реєстрація в грі Ботва і наступним кроком після реєстрація в ботва, буде вибір вашого майбутнього персонажа. Вам потрібно вибрати відповідний образ і фракцію, а також придумати ім'я. Щодо фракцій в ігрі Ботва онлайн, їх тут дві, це Барантус і Свинтус. А щодо персонажів, їх по дванадцять у кожної фракції: шість чоловічої статі і шість жіночого. Причому, зробити вибір налаштування зовнішнього вигляду можна, як безкоштовно, так і за внутрішньоігрову валюту капуста(зелень).

 

В онлайн ігрі Ботва є три ігрових валюти (ресурсу), це золото, кристали і капуста(зелень). Зараз ми коротко опишемо, де і яка валюта (ресурс) застосовується:

Золото - це основна ігрова валюта (ресурс) гри. За цю валюту можна розвивати і прокачувати характеристики свого персонажа, купити екіпіровку та амуніції. Для видобутку золота, вам належить працювати на фермі, ходити в дозор, а ще його можна відібрати у інших гравців;

Кристали - ця валюта (ресурс), яка видобувається в шахті, або в спеціальній міні грі. Завдяки цій валюті, ви можете купити спеціальні елементи екіпіровки, які вносять істотний внесок у перемогу в боях;

Зелень - ця валюта (ресурс), є практично повним аналогом кристалів, яку можна купити, позбавляючи себе від необхідності працювати в шахті. Але гравці, які складаються в гільдіях, можуть заробляти зелень, продаючи спеціальні речі на ринку іншим гравцям або ж, виграти її в покер на кістках в таверні.

 

ботва онлайн скриншот

Грати в гру Ботва онлайн можна досягти нових висот, об'єднавшись зі своїми однодумцями і створити свій клан (можна увійти у вже створений клан). Завдяки клану ви можете спільно будувати будівлі, які полегшують гру.

Якщо в разі якихось серйозних розбіжностей між двома кланами в онлайн ігрі Botva, спори неможливо вирішити мирним шляхом, то тоді клани починають війну, де після штурму замку визначається найсильніший і домінуючий клан. Але ефективніше кланам все-таки дружити і надавати допомогу один одному, а війни залишити як крайній аргумент.

Граючи в онлайн гру Ботва може здатися, що ви вже все пізнали в цій грі. Але це до того моменту, поки ви не познайомитеся з Гільдіями, які діляться на професії і класи. Ви можете вибрати для себе тільки одну професію і клас. Давайте коротко розглянемо їх:

Товстосуми - гільдія торговців, мета - золото;
Трудяги - гільдія шахтарів, мета - кристали;
Роботяги - гільдія фермерів, мета - ферма в задоволення;
Железячники - гільдія ковалів.

Кожна гільдія у Botva online, дає вам особливі переваги і виділяє ваш стиль гри. Грати в гру Botva онлайн, крім безлічі всіляких обладунків, зброї, кулонів і зілля, у вас буде можливість придбати для себе симпатичних тварин («петов»), які будуть допомагати вам у бійці. Але на це потрібно буде витратити пристойний запас ваших заощаджень.

Botva online видео обзор

На завершення огляду можна додати, що мета ігри Ботва онлайн, кожен визначає самостійно. Хтось хоче бути номером «один» в топі, а хтось пройти всі наявні в ігрі квести і знайти філософський камінь. Для кого-то цікаво просто грати, для того, що б максимально поліпшити свою ігрову оселю, а хтось просто отримує задоволення від спілкування з людьми. Так що, після реєстрація в ігрі ви самі визначите свій шлях, а різні персонажі допоможуть вам у цьому. У  Botva грати буде цікаво всім!

Офіціальний сайт Botva onlinehttp://botva.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Botva online видео обзор, Botva online видео, Botva online, браузерна ігра, Ботва Онлайн, Botva онлайн | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх