18:23
Cabal Online обзор ігри, офіційний сайт, реєстрація

Cabal Online обзор ігри, офіційний сайт, реєстрація

Cabal Online обзор ігри, офіційний сайт, реєстрація

Кабал онлайн ігра

Найпопулярніша MMORPG з клієнтом від корейської студії ESTsoft. Гра вийшла вже давно, в 2005 році, і за цей час встигла набрати відому популярність серед російських гравців. По своїй суті, ігра Cabal Online являє собою типову рольову онлайн-гру з прокачуванням персонажа, простенькими квестами і масовим геноцидом ігрових монстрів. Можливо, вона б так і залишилася непоміченою і загубилася серед десятків класичних MMORPG, якби не дивний ігровий антураж. Однак, про це нижче. cabal online регистрация  

 


Дія гри розгортається у вигаданому світі Неварет, в так звану епоху Війни Націй. У світі запанував неспокійний час. Звідки не візьмись, з'явилися орди зомбі; в лісах почали плодитися страшні мутанти; плюс ще й два престарілих чарівника - Процион і Капела, почали боротьбу за сфери впливу, втягнувши в свою війну все населення Неварета. Ось на тлі такої смути вам і доведеться грати.

 

 


Як і Prime World,  ігра Кабал Онлайн виграє за рахунок свого незвичайного антуражу. Неварет - світ, де середньовічні мечі і булави вдало поєднуються з лазерними бластерамі і силовими щитами, де крім класичної нежиті або демонів, можна зустріти кіборгів і роботів. Таке поєднання наукової фантастики та фентезі, створило в грі неповторну атмосферу. Локації гри відрізняються різноманітністю і красою, так і в цілому, графіка в грі на дуже гідному рівні.

 

Видео обзор cabal online  

 

 


На початку гри, ви можете вибрати один 6 класів. Світ Неварет розділений на гральні карти, спочатку гравцеві доступно лише три локації, але в міру прокачування персонажа, гравець зможе відкривати та інші локації. Після того, як гравець досягне 52 рівня, він зможе взяти участь у Війні Націй, коли гравці двох фракцій - Процион і Капела, б'ються один з одним на спеціальній арені. Незважаючи на те, що геймплей не особливо відрізняється від інших топ мморпг, гра не набридає. Багато в чому, завдяки незвичайному синтезу фантастики та фентезі, в результаті якого народилася ця цікава і атмосферна гра.

 

Cabal online офіциальний сайт: http://play.zzima.com

 

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігра з клієнтом, Cabal Online, кабал онлайн, Cabal Online обзор, Cabal Online іграть, Cabal Online ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх