02:08
Call of Gods обзор браузерної ігри, реєстрація

Call of Gods обзор браузерної ігри, реєстрація

Call of Gods обзор браузерної ігри, реєстрація

Браузерна ігра Call of Gods

Call of Gods - це універсальна браузерна багатокористувацька ігра, яка пропонує своїм користувачам відправитися в незабутню подорож в оригінальний віртуальний світ, де розгорілися неабиякі пристрасті і боротьба за трон імператора.


Історія Call of Gods онлайн розповідає про часи, коли божественні дракони покинули світ і корінні жителі почали бій за владу, щоб стати на чолі всього.

В особі корінних жителів виступають ельфи, люди і нежить. Саме ці раси не могли ужитися один з одним і почали повномасштабну війну між собою.



Герої почали створювати свої власні замки і армії, а ті, кому це не вдалося, стали простими найманцями. Крім того, крім війни по світу, стали з'являтися різні чудовиська, які довго дрімали, поки в світі правили дракони. Але тепер вони готові знищувати все навколо.

У грі калл оф годсе у вас є можливість створити свого поселення, найняти армію і відправитися в довгу подорож, яке наповнене незабутніми пригодами. А чи зможете ви стати імператором, залежить тільки від вас.


Ігра Call of Gods - це браузерна гра, що вже говорить про досить типовому геймплеї, які дуже часто зустрічається в аналогічних ігрових проектів.

Для вас буде доступна світова карта, яка поділена на окремі локації. Вони в грі не дуже великі, але їх досить багато, тому буде, де розгулятися.

Що стосується решти ігрового процесу, то він полягає в постійних боях, як на арені, так і в простих нападах. Бої проходять у тактичному покроковому режимі. Так само можна буде подорожувати в різні небезпечні підземелля, шукати скарби і знищувати самих небезпечних монстрів.

Крім того, у вас буде своє особисте поселення, яке швидше буде виступати в якості вашого штабу постачання. В іншому ви будете виконувати різні квести, закуповуватися спорядженням і збирати свою особисту армію.

Call of Gods ігра


Якщо детальніше розбирати квестовую складову гри «кал оф годсе», то потрібно нагадати, що квести діляться на деякі категорії: легендарні, кланові і прості.

Прості квести видаються різними NPC і для їх виконання не потрібно багато сил.

Кланові квести вже мають середню складність, там доведеться неабияк постаратися, але нагорода буде гідною.

А ось що стосується легендарних квестів, вони зрідка з'являються на просторах ігрового світу, крім того мають обмежений термін виконання. Це найскладніші завдання, які вимагають певного підходу до проходження, але і нагорода за них видається найбільш рідкісна і цінна.


А ось другий спосіб добути рідкісне спорядження - це відправитися в темні підземелля. У грі Call of Gods online вони являють собою окрему міні-гру.

Справа в тому, що після прибуття в підземелля, відкривається окрема міні-карта, яка поділена на дрібні території. Подорожувати по підземеллю необхідно, переміщаючи свій значок героя по всій території. Таким чином, потрібно дослідити всі підземелля, де можуть бути приховані не тільки скарби, але і жахливі чудовиська. А ось після того, як вся територія буде досліджено і зачищена, з'явиться бос, який буде сильним і непередбачуваним.

Не варто думати, що зачистити підземеллі буде так просто, справа в тому, що в данж можна ходити виключно поодинці, воно виключає можливість створювати групу для зачистки. Природно, після остаточного проходження цієї локації ви отримаєте відповідну нагороду, яка буде залежати від складності походу.


Що стосується бойової системи гри «калл оф годсе», то вона не має складної структури, але володіє достатньою кількістю різних нюансів. Наприклад, перш ніж битися, вам доведеться найняти спеціальних героїв, які матимуть індивідуальні характеристики.

Крім цього в бою повинні приймати участь 5 героїв, тому доведеться уважно вчитуватися в опис. Плюс до всього, кожен герой володіє своїм особистим спорядженням, яке має розширену структуру і вимагає певного підходу щодо набору, тобто ви можете споряджати екіпіровку, починаючи від озброєння, закінчуючи різними аксесуарами.

Спорядження буде надавати посилення до тим чи іншим характеристикам. При цьому варто враховувати, що герої мають і свою особисту спеціалізацію, яка націлена на спритність, силу чи інший параметр.

Як тільки зі спорядженням і певним набором героїв буде закінчено, треба буде до нього прив'язати ще й військо. Кожен герой має свої види військ, тому прив'язати лучників до героя нежиті не вийде.

Після того, як ви приготуйтеся до бою, можна буде вирушати в підземелля, нападати на іншого гравця, або відправитися на арену. Незалежно від вибору, битви будуть проходити за однією схемою. Вибрані раніше війська будуть виставлені на бойове поле навпроти суперника, і бій буде проходити в автоматичному режимі.

Вплинути на бій не можна, управляти можна лише розстановкою і підготовкою військ і в залежності від вашого спорядження героїв, від обраних військ і їх різноманітності можна буде досягти перемоги. Тому обов'язково ознайомтеся з героями, військами та іншими додатковими елементами, щоб бути готовим до будь-якої ситуації.


А ось секретів, будь-яких послаблень і переваг в грі Call of Gods немає. Все досягається наполегливою працею, знаннями і впевненістю. Лише знаючи всі нюанси битви, а також правильний розподіл ресурсів і набір першокласних героїв можуть надати вам успіх у грі.

Call of Gods видео обзор


Call of Gods mmorpg - це досить-таки оригінальна гра, яка дозволяє гравцям зануритися в абсолютно новий світ зі своїми цікавими місцями, незвичайними подіями і просто приємним оточенням. Тому не варто проходити повз цієї гри, а обов'язково з нею ознайомитися, ми впевнені, що вона вам дуже сподобається.

Офіціальний сайт Call of Godshttp://call-of-gods.rbkgames.com/

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Call of Gods видео, браузерна ігра, Call of Gods, Call of Gods обзор, mmorpg, Call of Gods ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх