23:47
Carnage обзор (Карнаж), реєстрація в онлайн ігрі

Carnage обзор (Карнаж), реєстрація в онлайн ігрі

Carnage обзор (Карнаж), реєстрація в онлайн ігрі

Carnage безкоштовна онлайн браузерна ігра

Іграшка Carnage online відноситься до браузерних багатокористувацьким онлайн ігор, якщо придивитися уважніше, то можна побачити дуже сильну схожість цієї гри з " Бійцівським клубом. 

І так ви починаєте свій шлях у грі Carnage онлайн з 0 рівнем. З самого початку ви зможете розподілити доступні очка характеристик на одну з статистик героя. Також в іграшці є помічник, який допоможе вам освоїтися в світі онлайн гри Carnage. Система бою виглядає наступним чином: Ви повинні вибрати одну з доступних зон ворога для нанесення удару, крім удару вам слід вибрати у свого героя ті місця, які ви будете захищати. Якщо ваш удар і блок супротивника опиниться на одному і тому ж місті тіла, то ворог ваш удар просто заблокує, і ви не завдасте йому ушкоджень. За виграні битви ви отримуєте гроші і досвід. При певній кількості досвіду ви переходите на наступний рівень. Кожен рівень в грі Carnage відкриває для вас можливість купити новеньку річ на аукціоні. На аукціоні всі речі завжди можна знайти дешевше, ніж в магазинах. 

CARNAGE онлайн ігра

У грі Carnage є всього 6 різновидів зброї: сокира, дубина, меч, молот, ніж і спис. Кожне з цих засобів має свої плюси і мінуси. Наприклад, ніж частіше завдає крит удари і з ним легше увернутся від ударів противника, а мінус в тому що шанс пропустити критичний удар від ворога досить великий. У грі дуже важко знайти чистий клас персонажа, оскільки всі прагнуть створити універсального бійця. Зі зброї ми б порадили вам брати спис або дубину. Оскільки вони найбільш універсальні. Якщо звичайно ви можете дозволити собі вливати реальні гроші, то можна взяти ніж чи молот. 

Ігра Carnage є тією грою в яку можна вливати реал, але при цьому всі речі можна купити і за ігрову валюту, просто для придбання деяких предметів потрібно мати солідну суму ігрової валюти. 

Carnage видео обзор


У грі можна розвивати і професію. Найприбутковіші професії: найманців і торгівців. Для початку вам потрібно придбати ліцензію і тільки потім ви зможете заробляти бабосики. Як тільки ваш герой досягає 5 лвл, перед вами відкривається можливість вступити в один з безлічі кланів гри. В кланах грати набагато веселіше, є про що поговорити зі своїми согильдийцами. Крім всього бої гри Carnage ви зможете вступати разом зі своїми вихованцями, яких для початку потрібно зловити і приборкати. Простими словами іграшка Carnage сподобається багатьом геймерами, все, що потрібно просто зареєструватися і випробувати себе на міцність.

Офіціальний сайт Carnage: http://www.carnage.ru
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Carnage ігра, Carnage видео, браузерна ігра, Carnage онлайн, Carnage обзор, CARNAGE | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх