19:21
Castlot обзор ігри

Castlot обзор ігри

Castlot обзор ігри

Онлайн ігра Castlot

Ласкаво просимо в Середньовіччя! Саме туди перенесе вас нова браузерна ігра Castlot. Ви потрапите у величезний світ, де потрібно буде битися з тисячами таких же геймерів. Отже, перед нами середньовічна Англія, де армія короля Артур б'ється з саксонцями. Тут справжнє протистояння сил Добра (які очолює Артур) і Зла (ватажком яких є лорд Блекмор). І саме перша дія, яку потрібно гравцеві - визначитися, на чиєму боці він буде битися.


Далі ви стаєте володарем невеликого королівства. Поки воно зовсім пусте і нікчемне, але у ваших силах перетворити його на справжню імперію. Для цього потрібно займатися економікою, та будівництвом і розвитком інфраструктури. Поодинці це складно, тому розробники пропонують об'єднатися в лігу. Для того щоб почати грати потрібно всього лише зареєструватися на сайті гри. І все - ви вже готові виконувати завдання.
Спочатку квести будуть простими. Всі завдання поділяються на основні і додаткові. Проходження основного завдання дозволяє отримати титул, а додаткового - ресурси, які знадобляться для розвитку вашого королівства. Це дерево, залізо, зерно, камінь. З їх допомогою можна буде зводити будівлі. Ігрових валют дві - діаманти і зілля магії, причому першу можна купувати тільки за реальні гроші.І, звичайно ж, яка історична онлайн стратегія без битв! Бої в castlot онлайн барвисті і по - справжньому захоплюючі. Бій може бути класичним - на полі зійдуться не на життя, а на смерть армії різних гравців (або мобів), а може бути не зовсім традиційним - битися буде один або кілька прокачаних героїв. Цей рольовий елемент робить гру ще привабливіше.

Castlot видео обзорУ Castlot здається втілено все краще, з чого тільки можуть складатися бразуерні онлайн ігри. Це і відмінна графіка, і різноманітні цікаві квести, всілякі будівлі, можливість об'єднуватися з іншими гравцями, грабувати каравани і захоплювати замки, вивчати технології... Світ середньовіччя зачаровує багатьох. Якщо ви один з них - чому б не відправитися туди прямо зараз?


Офіційний сайт Castlot: http://castlot.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Castlot видео, стратегія, Castlot ігра, Castlot, Castlot обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 ігроман • 15:23, 30.11.2014
Дуже хороша ігра, іграю вже другій місяць.
avatar
Вверх