15:51
Casus Belli обзор космічної гри, реєстрація, скриншот

Casus Belli обзор космічної гри, реєстрація, скриншот

Casus Belli обзор космічної гри, реєстрація, скриншот

Браузерна космічна стратегія Casus Belli

Ігра Casus Belli online - фантастична браузерна космічна стратегія. Це вражає уяву коротко сесійної шутера, в якому належить захищати рідну Землю від зазіхань чужинців. Вступаючи в командні битви, Ви тим самі накопичується досвід і отримуєте за свої заслуги ордени і медалі. З часом Ви станете помітною фігурою в цій запеклій війні з інопланетянами. Зробіть свій внесок у щасливе майбутнє землян, захистивши від ненависних Мисливців. Вибирайте свій шлях розвитку і слідуйте до здійснення заповітних цілей.

Розробники гри - компанія Infinitios подбали, щоб їх проект відрізнявся від нині існуючих космічних бойовиків. Перед Вами відкриються грандіозні перспективи, головне свято вірити, що зможете дати гідну відсіч агресорам.

Щоб грати в гру Casus Belli онлайн не потрібно исталяция. Звичайна Casus Belli реєстрація перенесе Вас на тренувальний полігон. Створення облікового запису - справа проста. Ви просто введете свій e-mail і пароль. Пам'ятайте, що реєстрація в грі Casus Belli - це одночасно і підтвердження згоди з правилами гри.

Насолоджуйтеся особливостями захоплюючій стрілялки абсолютно безкоштовно. Головне відповідність комп'ютера мінімальним системним вимогам:
операційна система Windows 98/ME/2000/XP/Vista×32/Seven
процесор Intel Pentium ΙΙΙ 1 Ггц
відеокарта 32 Мб
128 Мб оперативної пам'яті


Грати в Casus Belli можна з будь-якого сучасного браузера. Наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari. Уладьте формальності і на зліт!

З чого почався конфлікт прибульців і мешканців землі? Перший контакт був цілком вдалим і приніс землянам нові знання в області розвитку технологій. Але несподівано втрутилася інша раса інопланетян, яка замість співпраці з людством, прагне його знищити. Люди вирішили, що кидати землю без бою нерозумно і готові стояти на смерть аби вберегти улюблену планету. Добре, що Інформатори (інопланетний розум), з якими було налагоджено взаєморозуміння ще до нападу Мисливців, не відмовили в допомозі. Саме завдяки таємничим друзям прогрес науки прискорився і тепер можливе виготовлення космічних кораблів, використовуючи які люди в силах протистояти жорстоким прибульцям. Ці безжальні тварюки вже і так знищили не одну розумну расу всесвіту. Тому для того Ви й завітали в Casus Belli онлайн, щоб не дати їм зробити те ж саме з людьми. Людство буде Вам вдячне за будь-яку посильну допомогу.

 

casus belli скриншот


На старті належить пройти навчальний курс. Після того, як подужаєте мистецтво управління космічним кораблем і розберетеся з навігацією в міжзоряному просторі, отримаєте свою першу простеньку китайську модель зорельота. Таким чином, зможете вийти в космос і взяти участь в боях, попутно накопичуючи досвід і отримуючи кредити. З часом корабель базовій комплектації зможете змінити на більш потужний. У грі є 6 класів кораблів: Corvette, Frigate, Destroyer, Cruiser, BattleCruiser, BattleShip.


Всі вони абсолютно різні, зі своїми плюсами і мінусами. Ви зможете випробувати будь-який з них. У Вашому гаражі може знаходитися відразу 7 кораблів. При цьому кожен з них вимагає прокачування. До речі, замовляючи черговий корабель, Ви маєте право вибрати країну виробника - Україну, Росію, Америку чи Китай.


Casus Belli гра надає гравцям користуватися величезним арсеналом зброї. Тут і променеві гармати, ракетні установки, і снаряди, міни та торпеди і багато іншого. Є два методи стрільби з гармат: або на випередження цілі, або захоплення і утримання цілі. Спробувавши те й інше, самі зможете визначитися, що  вам більше до душі.

Перемога в бою - це повне знищення супротивника. Щоб діяти ефективно, доведеться узгодити командні дії. Якщо в бою, Ваш корабель знищений, можна в якості стороннього спостерігача додивитися, чим же все закінчиться.

Casus Belli видео обзор


Почніть грати Casus Belli вже зараз, щоб встигнути як можна більше! Об'єднавши зусилля, людство не дасть себе в образу! Приєднуйтесь і постарайтеся вплинути на майбутнє разом з численними однодумцями! Удачі!

Офіціальний сайт Casus Bellihttp://casus-belli.rbkgames.com

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Casus Belli обзор, космічна ігра, стратегія, ігра Casus Belli, Casus Belli, Casus Belli видео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх