16:52
Cross Fire online обзор ігри, реєстрація, іграти

Cross Fire online обзор ігри, реєстрація, іграти

Cross Fire online обзор ігри, реєстрація, іграти

Крутой онлайн шутер кроссфаєр

Останнім часом розробники онлайн ігор стали дуже часто випускати онлайн шутери, такі як Battlefield: Heroes або POINT BLANK, але сьогоднішній огляд піде про онлайн ігру Cross Fire. Ігра Cross Fire онлайн локалізована на російську мову і поширюватися по умовно безкоштовній моделі.

Cross Fire це онлайн шутер на подобу Counter Strike або POINT BLANK, все дуже просто ви воюєте, вбиваєте ворогів і отримуєте звання і гроші, які потрібні для нової екіпіровки та зброї, що б стати сильнішими.

У Ірі вам належить вибрати з 3 уніформ: SaS, SWAT і ОМОН. Надалі буде доступні ще пару видів уніформ. Всього в ігрі існує 4 види боїв: Командне, Знищення, Виживання, Битва Привидів. Знищення - треба вбити всіх супротивників і набрати певну кількість очок.

Виживання - всі гравці після смерті відроджуються на своїй базі, перемагає та команда яка вб'є більше ворогів по закінченню часу.

Командна битва - потрібно виграти певне число раундів. Для цього треба виконувати спеціальні завдання.

Битва Привидів - гравці діляться на 2 команди. Одній команді видається ніж і вони майже невидимі і їх мета закласти бомбу, інша команда повинна знешкодити бомбу або вбити всіх ворогів.

CROSS FIRE скриншот

У ігрі більше 34 видів зброї рахуючи з гранатами. Вибір зброї досить різноманітний: пістолети, дробовики, штурмові гвинтівки, снайперські гвинтівки, пістолети - кулемети, гранати. Є зброя на час, а є яку можна купити назавжди, досить багато зброї можна придбати за реальну валюту. Також є невеликий вибір екіпіровки і шоломів.

Клани в CROSS FIRE можуть створити тільки гравці які мають звання не нижче молодшого лейтенанта і це обійдеться в 5000 ігрових очок. У кожного клану є очка, вони заробляються за перемоги, поразки і нічиї в боях.

CrossFire видео обзор

Ігра CROSS FIRE досить цікава, хоча й не дотягує за рівнем до POINT BLANK. Аж надто малий вибір зброї і багато чітера в ігрі. Та саме Чітери велика проблема ігри, але їх не дуже часто побачиш що і радує. 

Офіційний сайт Cross Fire: https://cfire.mail.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: шутер | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх