17:12
Darkorbit обзор (Дарк Орбіт) - онлайн ігра, реєстрація, грати

Darkorbit обзор (Дарк Орбіт) - онлайн ігра, реєстрація, грати

Darkorbit обзор (Дарк Орбіт) - онлайн ігра, реєстрація, грати

Космічна стратегія DarkOrbit

Космічна ігра DarkOrbit, в рідкісному для браузерних MMO жанрі стратегії. На відміну від інших ігор подібного роду, тут ігровий процес не представлений у вигляді купи таблиць і цифр з іконками кораблів і планет. У вас є тривимірний корабель, він літає в тривимірній космічному просторі і знищує тривимірних ворогів. Причому все це відбувається ефектно і красиво. Dark Orbit розроблена на технології Flash, що свідомо говорить про її приголомшливу графічну складову. Гра чимось нагадує знаменитих "Космічних рейнджерів” тільки в її онлайн-варіанті.

Сюжет цілком банальний, що не дивно для онлайн ігор. Люди виснажили всі ресурси рідної Землі, тому їм довелося прискореними темпами освоювати космічний простір. Видобутком ресурсів займалися величезні трансгалактические корпорації. Все б нічого, однак, виявилося, що і в космосі ресурси не безмежні. Так спалахнув конфлікт, в ході яких оформилися три фракції, які створили бази на Землі, Венері та Марсі. Втім, між цими сторонами немає відмінностей, тому гравець може вибрати будь-яку.

Як і в BattleStar Galactica Online,  в DarkOrbit онлайн, на початку вам дають невеликий кораблик, трохи кредитів (місцева валюта) і відправляють у вільну подорож. Тут можна знищувати прибульців, збирати ресурси, щедро розкидані в космічному просторі, але і, звичайно ж, приймати участь у війні корпорацій. Для цього на вашому кораблі стоять два види зброї - лазерне і ракетна, а також купа додаткових модулів, у вигляді ремонтний дроїд, захисних щитів, маскування і.т.д. Крім вище названих кредитів, в грі є уриниум, який можна купить за реальні гроші, щоб отримати ще більш потужні бонуси для свого корабля.

DarkOrbit видео обзор


Гру характеризує хороша графіка, що властивому та іншим іграм студії BigPoint Drakensang Online, Piratestorm, Deepolis, цікавий динамічний геймплей і приваблива можливість виграти призових фондів до 10 000$, беручи участь у війнах корпорацій. Реєстрація в грі абсолютно безкоштовно, тому варто кожному спробувати удачу і зіграти в космічну гру Dark Orbit. У будь-якому випадку свою порцію гарного настрою ви отримаєте.


Офіційний сайт 
DarkOrbit: www.darkorbit.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: DarkOrbit обзор, DarkOrbit ігра, DarkOrbit, космічна ігра, стратегія, DarkOrbit видео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх