16:21
Demon Slayer обзор рольової ігри, реєстрація, сайт

Demon Slayer обзор рольової ігри, реєстрація, сайт

Demon Slayer обзор рольової ігри, реєстрація, сайт

Браузерна онлайн ігра Demon Slayer

У світі існує безліч різних браузерних MMORPG, що, здавалося б, досвідчених гравців вже нічим не можна здивувати. Однак китайські розробники із студії Koram Games зробили щось таке, чого здивується навіть самий досвідчений геймер. Це нова онлайн гра Demon Slayer онлайн, отримала риси як рольової гри, так і стратегії.

Ігровий світ demon slayer online дозволяє управляти не тільки персонажем. У ваше розпорядження надано місто, а значить для того, щоб воно жило, потрібно розвивати інфраструктуру та економіку. Захист місту повинні забезпечити війська, які також знадобляться для атаки на сусідів, а також нейтральних монстрів, яких вдосталь у окрузі. Влада в місті належить одному персонажу. Його клас вам належить вибрати на самому початку. Demon Slayer пропонує 3 класу персонажів: маг, лицар і лучник. В залежності від вибраного класу буде доступно і відповідне зброю або броню.

Ігровий сюжет простий і зовсім не обтяжує гравця, дозволяючи більше приділяти часу для того, що треба будувати в місті, а також кого краще найняти загін, замість того, щоб думати над сюжетними квестами. Вся сюжетна кампанія постійно супроводжується битвами та боями, періодично розбавляючи ситуацію діалогами. В процесі ми потроху дізнаємося, що ігровий світ вже підкорили влади темних сил, а нам треба його рятувати. Ці зусилля не марні, і нас чекає нагорода у вигляді безлічі досвіду і золота. У грі присутня велика кількість різноманітних додаткових квестів.

 

Як і в Drakensang Online, після початкового прокачування, а також вибору скілів в гілках талантів, гравець встигне також зібрати достойну екіпіровку для персонажа і загін бійців. Це дозволить сміливо приймати участь в дуелях. Якщо ж цього буде мало, то надається можливість вступити в гільдію або навіть створити свою власну, після чого випробувати долю в битвах за землі і ресурси, яких завжди не вистачає. Ігрові бої проходять в автоматичному режимі, в ході яких персонажі обмінюються фізичними атаками. У розпорядженні гравця лише вибір використовуваних спеціальних навичок. Така схема боїв використовується в боротьбі з чудовиськами, так і в режимі PvP.

 

Demon Slayer видео обзор

Варто згадати і про графічну складову ігри. Незважаючи на те, що Demon Slayer браузерна ігра, тим не менш, все досить чітко промальовано. Анімація також не поступається за якістю, а звук чудово доповнює атмосферу. Якщо ви готові зібрати свою армію і вступити в битву, то поспішайте! Удача чекає вас на полях битв! Офіційний сайт ігри Demon Slayer : http://ru.demon.koramgame.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Demon Slayer, браузерна ігра, Demon Slayer видео, Demon Slayer обзор, стратегія, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх