01:08
Desert Operations обзор онлайн ігри, реєстрація

Desert Operations обзор онлайн ігри, реєстрація

Desert Operations обзор онлайн ігри, реєстрація

Desert Operations online

Класична військова онлайн стратегія Desert Operations ігра в реальному часі. Набридло постійно бити тролів і орків? Втомилися від міжгалактичних баталій? Хочете чогось звичного і повсякденного? Тоді браузерна RTS Desert Operations - це як раз те, що ви шукали. Класична стратегія в стилі незабутньої Command & Conquer. Дія гри відбувається в 2021 році, після Третьої світової війни. Старі держави зникли, у світі запанувала анархія. Тисячі самозваних вождів почали боротися за владу і вплив. Ви опинилися серед них. Тепер ваше завдання побудувати власну державу. З шахами і благородними дівчатами, зрозуміло.

 

 

Ви починаєте гру desert operations онлайн з одним єдиним генштабом. Тому потрібно налагодити масове будівництво та розробити економічну стратегію. Благо, поки ви не наберете 40 000 очок або не нападете на кого-небудь, на вас також ніхто не буде нападати. Тому час у вас є. У грі 5 видів ресурсів - Гроші, Нафта, Золото, Боєприпаси і Алмази. Перші чотири види вам будуть приносити відповідні будинки, причому робиться це кожні 10 хвилин. Також звичайні ресурси можна купувати на Чорному Ринку за наявності Торгового центру.

Алмази ж можна купити за реальні гроші або отримати за залученого в гру рекрута тобто нового гравця. Вони дають особливі переваги: прискорюють виробництво, дозволяють придбати статус Генерала, придбати посилені війська і.т.д. Побудувавши Університет, ви можете проводити дослідження необхідні для створення різних видів військ.

 


Як і в WARGAME1942, щоб створювати війська, вам потрібно побудувати Казарму, Збройовий завод і Міноборони. У грі 5 родів військ, а кількість одиниць техніки перевалює за пару десятків. Всі вони відмінно деталізовані і можна дійсно сказати, що перед нами танк, а не безформна коробка з увіткненої трубою, причому знаючі люди зможуть назвати навіть модель танка, бо кожна модель унікальна.

Припустимо, база облаштована, ресурси є, війська напоготові. Тепер шукаємо жертву. Краще всього відправити потенційному противнику агента або літак-розвідник і оцінити його обороноздатність. Коли вибір суперника буде зроблено, заходимо в профіль і натискаємо на іконку пістолета. Бій відбувається автоматично. З відсотка оборони противника вираховуються відсотки вашої атаки. Чим швидше буде знищений супротивник, тим більше ви отримаєте контрибуції. Грі не чужа і дипломатія. Гравець може вступити в альянс і зайняти там яку-небудь посаду. Альянси можуть укладати союзи з іншими союзами і перетворюватися в коаліції. Само собою, союзи і коаліції можуть воювати один з одним.

 

Desert operations видео обзор

 

 

Гра вийшла досить насичена і цікава. Одиниці військ і будівлі якісно промальовані. Захоплюючий Геймплей і вимагає стратегічного розрахунку. Всім любителям стратегій, а також тим, хто втомився від фентезийної тематики - грати обов'язково.Офіційний сайт Desert operationshttp://www.desert-operations.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Desert Operations видео, Desert Operations, стратегія, Desert Operations обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх