17:55
Dragon Knight обзор браузеоної онлайн ігри, іграти

Dragon Knight обзор браузеоної онлайн ігри, іграти

Dragon Knight обзор браузеоної онлайн ігри, іграти

Драгон кнайт новая браузерная ігра

Ігра Dragon Knight - одна з небагатьох браузерних mmorpg, в якій хороша графіка поєднується з добротним геймплеєм. На шляху до вкраденої якимись негідниками принцеси гравця чекають не тільки пейзажі 80-го рівня казковості, а й неосяжне кількість випробувань, так що почавши похід в славне майбутнє звичайним іржавим мечем, закінчите ви його випещеним лицарем з тілом, бугрящімся від м'язів , і спиною, за якою юрбиться орава спраглих подвигів супутників.

Сюжет Dragon Knight онлайн посилає головному героєві весь спектр випробувань: щоб врятувати світ, доведеться прикінчити пару сотень демонів, зачистити кілометри підземель, приручити кілька вихованців, включаючи дракона, зібрати групу помічників, та ще й одягнути кожного, бажано не гірше себе самого.

Особливо радує в ігрі різноманітність шляхів прокачування. У Царстві Сузір'їв, цьому зоряному шляху, зітканій міст, героя чекають унікальні боси, за вбивство яких можна отримати Духовну зброю. Набагато більше босів, прямо ціла орда, оселилося в окремій локації - Шлях Героя, де кожен пройдений рівень означає нову порцію елітної екіпіровки. Ще один відмінний спосіб прокачатися - це Вежа Загону, за проходження якої персонажу видаються частини Дракона, зібравши які можна отримати потужний бонус до характеристик.

Dragon Knight видео обзор

Битви в Dragon Knight покрокові і вимагають деякої спритності рук. Всього в арсеналі героя налічується 5 умінь, включаючи так звану «Ульта» - особливий скилл, що наносить величезну шкоду. У хід йдуть всякі «ривки» і «вогняні кулі», а якщо на шляху попадеться надто товстий бос, то можна жахнути по ньому ручним драконом. Виглядає все це дійство дуже барвисто і насичено, особливо якщо ви вирішите взяти участь у Битві Гладій, щоденному чемпіонаті, в якому виявляються найсильніші клани і герої. Ну а найбільш успішні гравці отримують шанс стати легендарним героєм і битися за титул Владики.

Офіційний сайт Dragon Knight: http://www.dragonknight.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: рпг, браузерні ігри, браузерні ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх