15:41
Драконы Вечности обзор ігри

Драконы Вечности обзор ігри

Драконы Вечности обзор ігри

Дракони Вечности онлайн обзор

Популярна онлайн ігра Дракони Вечності в стилі рпг для любителів фентезі і власне, Драконів. Вона володіє цікавим сюжетом і досить простим геймплеєм, тому новачкам в ній буде досить легко освоїтися. Історія розгортається в світі Тарт. Колись всі смертні раси (в тому числі і Дракони) об'єдналися, щоб знищити древніх богів. Лише одна раса - тангори, не тільки не допомогли цьому союзу, але і всіляко заважали. Але, зрештою, і древні боги Шааб і тангори були знищені. На місці вирішальної битви, Великому Розломі, з'явилися могутні артефакти - Сльози Драконів. Саме вони, стали каменем спотикання між расою людей, які розділилися на два королівства - Садар і Валор.

Навколо війни між двома цими державами і складається геймплей. Хоча самі представники фракцій принципових відмінностей один з одним не мають. Тому, вибираємо ту сторону, яка більше імпонує по своїй життєвій філософії - лютий Садар або благородний Валор.

Отже, обрана сторона. Тепер потрібно вибрати клас гравця. Їх тут всього три: берсерк, паладин і відьмак. Берсерк спеціалізується на критичних ударах, Відьмак робить акцент на оборону, а Паладин поєднує якості цих двох класів, одночасно атакуючи і захищаючись. Також в грі є 6 шкіл магії. Кожна з них індивідуальна для кожного класу. Наприклад, Паладин в бою застосовує заклинання школи Порядку, а Берсер любить магію Руйнування.Ігра навряд чи називалася Драконы Вечности онлайн, якщо б тут не було драконів. Як і в Drakensang Online, у вас є можливість завести собі власного ручного дракона, який в годину потреби буде допомагати вам у битві. Його так само можна прокачувати і розвивати, а після 16 рівня йому стануть доступні особливі драконьи обладунки, які наділять вашого лускатого вихованця новими здібностями. Бойова система в грі реалізовано максимально просто. В бою гравець може застосовувати три стійки: атакуюча, захисна та використання заклинань. Цікаво, що гравець починає бій без мани, вона буде набиратися в ході битви.

PvP у грі представлено боями на арені Честі і арені Гладіаторів, а також стандартні битвами між гравцями. Доступ до арени Гладіаторів гравець отримує лише після кількох проведених боїв на арені Честі. Також є арена для масових PvP - Сім мостів Шадарана і міжфракційні баталії в ході Поєдинку істини. Але і звичайно, класичне PvE за инстансам нікуди не поділося.

Драконы Вечности видео обзорВ цілому, гра Дракони онлайн вийшла досить цікавою гра і по праву заслужила звання популярної онлайн ігри 2012 року. Дизайнери потрудилися намалювати приємну картинку, а сценаристи скласти красиву історію, надавши колорит багатьом ігровим персонажам. Якщо вам подобається цей жанр, то ця гра вам підійде.

Іграти  Драконы Вечности : drako.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Драконы Вечности обзор, браузерні ігри, Драконы Вечности ігра, Драконы Вечности, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Лариса • 01:08, 03.10.2014
Відмінна браузерна рольова гра. MMORPG в стилі фентезі. В міфічному світі правлять Дракони. Цей світ носить назву Ардан.В грі якісна графіка, все промальовано якісно. Барвиста, пейзажі вражають. Гра зі змістом, у неї є непоганий сюжет, так що просто тупо клікати мишкою тут буде нереально і нецікаво. Раджу всім цю іграшку))
avatar
Вверх