18:44
Elvenar обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Elvenar обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Elvenar обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Елвенар онлайн стратегія

Ігра Elvenar онлайн - містобудівна стратегія з покроковими боями в дусі Героїв Меча і Магії. У ігрі доступно дві фракції: ельфи і люди, які відрізняються архітектурою, юнітами і технологіями. Ельфи, це квіти природи, роблять ставку на магію і співробітництво з іншими істотами. Деревину їм виробляють енти, а камінь добувають големи. Люди більше покладаються на інженерію, а їхні міста - зразки середньовічної архітектури.

Будівництво міст в Elvenar підпорядковується давно встановленим законам. Ратуша виступає в ролі точки кристалізації, навколо якої поступово виростають фабрики, майстерні та житлові квартали. Для прискорення споруди існують реліквії, які можна добувати, відбираючи їх у оселилися в окрузі NPC. Тут вже в справу вступає армія: майстри меча, големи, енти, лучники і чарівниці у ельфів; варвари, арбалетчики, паладіни, жерці й пекельні гончаки у людей.

Бої в Elvenar проходять в покроковому режимі на гексагональних полях, що перекочували прямо з Героїв. Система проста і зрозуміла: є юніти ближнього і далекого бою, а також набір заклинань, якими гравець підсилює своїх або послаблює чужих воїнів. Поєдинок триває до повного знищення однієї з армій, після чого програвший змушений запускати руку в засіки батьківщини і діставати звідти порцію свіжоспечених вояк.

Elvenar видео обзор

Офіційний сайт Elvenar: https://elvenar.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерні ігри, браузерна ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх