21:42
Есцілон обзор онлайн ігри, реєстрація в ігрі, сайт

Есцілон обзор онлайн ігри, реєстрація в ігрі, сайт

Есцілон обзор онлайн ігри, реєстрація в ігрі, сайт

Escilon онлайн рпг ігра

Ви прокидаєтеся вранці в холодній печері, виповзає з-під своєї бороди, якої ховалися всю ніч, ліниво почухуючись і позіхаючи, штовхаєте ногою одну з дружин, щоб та розвела загасле багаття і посмажила залишки шаблезубого тигра, випадково вбитого вами під час полювання на козлоящера, і збираєте свій похідний мішок. Сьогодні вас чекають великі справи - племінний шаман обіцяв вам зробити нову сокиру з небесного металу, але за це вам доведеться взяти в дружини його вусату дочку. Думаєте життя печерної людини нудна і униле? Пограйте в браузерну RPG Эсцилон - ви відразу поміняєте свою точку зору.

Первісність і сувора романтика - саме так можна описати цей унікальний проект. Геть попсові блага цивілізації і моральні умовності! Хай живе кров, м'ясо і комахи-паразити! У цій ігрі вам належить стати справжньою печерною людиною і пройти шлях від тупого неандертальця до всіма шанованого глави племені.

Чим зайнятися новачкові в цій найдавнішому періоді становлення людства? Варіантів маса. Наприклад, видобутком ресурсів. Або полюванням. Або створенням екіпіровки та зброї, без якого за межі печерного селища не може вийти жоден розсудливий воїн. А можна відправитися на лайливе поле і намилити морду якомусь зеленому новачкові, котрі вважають себе пупом світу.

Основним способом розвитку вашого персонажа в ігрі Escilon є промислове знищення монстрів. Як правило, квести в браузерних іграх нудні і одноманітні, тому автори проекту справедливо вирішили, що біганина туди-сюди з безглуздими посилками справжньому воїну якось не до лиця. Краще дати йому в руки дубину побільше і відправити займатися обробленням м'яса. Чим далі ви будете йти від селища, тим страшніше і сильніше будуть монстри, і тим цінніше буде нагорода за них. Бойова система в Escilon реалізована за класичною схемою «удар / блок», але з цікавими доповненнями. Так, бити тут можна не тільки ногами і руками, а й головою. Також під час поєдинку можуть виникнути нестандартні ситуації, коли ви раптом опинитеся приголомшені або зовсім збиті з ніг.

Досягнувши певних успіхів і змінивши смердючі шкури на більш-менш оброблені обладунки, можна зайнятися освоєнням корисних професій. Наприклад, можна стати Шаманом, який своїм навиком «проникливість» може за певну плату розпізнавати невідомі речі. Або Майстром - творцем якісних речей, броні і зброї. А можна освоїти професію Збирача і загрузнути в торгових угодах і спекуляціях.

Escilon видео обзор

Природно, в цьому жорстокому світі одному вижити дуже складно, будь ви хоч тричі неандертальцем, тому гравці в Escilon об'єднуються в племена - так простіше розвиватися, та й спілкуватися набагато приємніше. Ну а на десерт творці ігри запропонували своє краще блюдо - групові махачи між командами гравців, де ставкою є не тільки ваша гордість, але і репутація всього вашого племені.

Офіційний сайт Escilon: http://escilon.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: рпг, браузерні ігри, бріузерні ігра | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх