19:52
Fairy Tail (Хвіст феї) браузерна аниме рпг ігра

Fairy Tail (Хвіст феї) браузерна аниме рпг ігра

Fairy Tail (Хвіст феї) браузерна аниме рпг ігра

Fairy Tail аніме ігра

Не думаю, що відкрию Америку, заявивши, що розробники різних ММО іграшок вельми небайдужі до теми аніме.

Для того, щоб у цьому переконатися, достатньо подивитися список ігор на цю тематику. Причому виходить велике число проектів, які були зроблені по тих чи інших анімешних серіалах.

Черговою ігрою такого типу стала Fairy Tail від Esprit Games. І можете мені повірити, це одна з тих ММО-рпг, яка дійсно здатна вас зацікавити. Якщо, звичайно, ви любитель хороших браузерних ігор.

Для початку, невеличкий відступ. Назва серіалу і ігри - це своєрідний жарт, яку зрозуміють ті, хто знає англійську мову. Якщо коротко, є фраза Fairy Tale, яку можна перекласти як «казка», або казкова історія, і є Fairy Tail, що перекладається як «хвіст феї». І читаються ці дві фрази однаково. Загалом, зробили з казки фею з хвостом. Але, повернемося до ігри. Сюжет тут простий. Є Королівство Фіор, в якому магія - це основа життя. Там живуть чарівники, які намагаються зберегти баланс в магії і в світі, щоб усім було добре. І є злі чарівники, які хочуть, щоб добре було тільки їм, і прагнуть баланс магії порушити. І хто їм повинен перешкодити? Ага, саме ви. Але вистачить сюжету, приступимо до опису ігри.

Скажу відразу, я не буду переказувати вам весь тутсеріал, чи то пак навчалку. У першу чергу тому, що це абсолютно безглуздо. Мало того, що основні моменти зроблені в класичному для браузерок стилі (тобто, щоб тут заплутатися, потрібно дуже постаратися), так ще й у процесі навчання ігра дбайливо веде вас за ручку, не даючи оступитися. Хоча кілька моментів все ж варто прояснити.

По-перше, бойова система. Бій протікає за принципом «стій і не втручайся». Все відбувається в авторежимі, і вплинути на процес ви ніяк не можете. А на що ви можете (і повинні) вплинути - так це на те, як буде споряджений ваш персонаж і його компаньйони. Якщо спорядження достатньо потужне і було правильно вибрано, то перемога ваша. А якщо ні, то і не ображайтеся, на помилках і поразках вчаться.

По-друге, тут є так звані ранги. Не плутайте їх з рівнями! Кожен рівень заробляється в класичному для всіх ММО-рпг стилі - вбивайте монстрів і виконуйте завдання. А ось ранги вже заробляються дещо по-іншому. Для того, щоб отримати новий ранг потрібно зробити певну дію. Поговорити з кимось в потрібній локації, просто отримати потрібний рівень, перемогти якогось противника, підвищити навик Х до значення У, тощо. Чим вище одержуваний ранг, тим складніше завдання. Підвищення в ранзі персонажа дає досить грунтовні переваги, так що обійтися без цього ніяк не можна.

Якщо ви ще не зрозуміли, в Fairy Tail немає немагіческіх класів. Персонажі можуть відрізнятися в тому, яку саме магію вони використовують, наскільки вони покладаються на неї - але чаклувати тут вміють всі. Загалом, магічний світ як він не є.

Класів у нас тут є три на вибір. Перший - це Вбивця Драконів. Сильний маг вогню, здатний спопеляти все, що тільки посміє встати у нього на шляху. Ось тільки захист підкачав, а значить, не варто ставити його на першу лінію в розстановці бійців. Крім того, цей клас вельми прямолінійний. Ніяких Засліплених, послаблень і іншого в тому ж дусі - тільки шкоди, і нічого більше.

Другий клас - це Маг Стихій. Тільки не думайте, що він володіє усіма стихіями. Його спеціалізацією є Лід. Вміє бити швидко і точно, тільки от не є у нього ні броні, ні живучості. Персонаж скляний, або скоріше навіть крихкий, як весняний лід. Але зате вміє не тільки завдавати шкоди, але і послаблювати супротивників. У нього в арсеналі є й уповільнення, і зменшення влучності ворогів, та інші принади. Загалом, персонаж корисний в усіх відношеннях.

Третій клас у нас - це Лицар-Маг. І спеціалізація у нього дуже цікава - магія зміни зброї. Він може міняти зброю і обладунки прямо в бою, так, як того вимагає обстановка. Завдає шкоди він не дуже високої, б'є теж не часто, зате його самого вбити вкрай складно. Як ви вже здогадалися, це класичний танк.

Є ще четвертий клас - Прізиватель- але він поки що не доступний для ігри, а значить, описувати його ми не будемо.

Fairy Tail видео обзор

Я не розповідав вам про ПвП, про щоденні події, про напарників - але з цим усім ви самі з легкістю розберетеся. Що можна сказати про проект в цілому? Приємна картинка, цікавий геймплей, в якому добре поєднуються як відпрацьовані прийоми, так і оригінальні нововведення, і все це у світі серіалу, улюбленого дуже багатьма по всьому світу. Все це означає, що, якщо вам подобаються цікаві браузерні ММО-рпг з не напружує ігровий процес - то вам сюди. Загалом, удачі вам, і не забудьте спіймати фею за хвіст!

Офіційний сайт Fairy Tail: https:///fairytail.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: рпг, аниме, браузерна ігра, ммо, браузерні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх