23:59
Farmerama обзор - онлайн ігра, реєстрація, офіційний сайт

Farmerama обзор - онлайн ігра, реєстрація, офіційний сайт

Farmerama обзор - онлайн ігра, реєстрація, офіційний сайт

Farmerama онлайн ферма

У Всесвітній мережі Інтернет з'явилася гра, яка приваблює гарною графікою і простими ігровими правилами. «Farmerama online» є безкоштовною браузерною грою, яка вже залучила багатьох жителів Росії та України. Якщо ваша мрія - це город, посадка, догляд і продаж овочів і тварин, не витрачаючи при цьому великих грошей, якщо ви хочете відпочивати і проводити час на свіжому повітрі, клопотати про дачному будиночку, тоді ця гра призначена спеціально для вас! Для цього потрібно всього лише зареєструватися.Суть гри полягає в побудові власної ферми, де ви зможете вирощувати, збирати врожай, тварин, продаючи все це - заробляти гроші і зберігати їх в банку, спілкуватися з сусідами-фермерами.

Ігра Farmerama дозволяє навчитися вести домашнє господарство, не витрачаючи на це занадто багато сил. Якщо ви хочете отримати масу задоволення, то гра «Farmerama онлайн» для вас!

Грати в Farmerama онлайн зможе кожен - це дуже легко. Для гри не потрібно встановлювати ніяких додаткових програм. Досить зареєструватися за посиланням, для цього буде потрібно декілька хвилин. У грі можна спілкуватися з іншими гравцями і отримати звання «Кращий фермер».

Кожен, хто зареєструється у грі, отримує шматочок землі, на якому він може садити і вирощувати овочі, дерева, розводити домашніх тварин. За те, що ви садите і збираєте врожай, нараховується досвід і здійснюється переклад на рівень вище. З кожним рівнем стають доступними нові рослини і нові види тварин.

Farmerama ігра

У грі «Farmerama online» вам надається можливість брати участь у змаганнях, завдяки яким ви будете намагатися прокачати свій город і зробити його найкращим. Можна буде виставити свою ділянку на загальний огляд, і гравці будуть ділитися з вами своєю думкою про нього. Граючи, ви зможете їздити в місто, де розташована величезна кількість магазинів, в яких вас чекають насіння, а також помічники, які будуть допомагати вам стежити за вашому господарством.

Не слід думати, погравши всього лише пару хвилин, у вас буде чудовий город. Для того щоб він насправді став прекрасним, варто витратити чимало сил.


Валюту в грі представляють два види монет: Зелепенни і Тюльпесо. Зелепенни - валюта, яка нараховується за продаж зібраного врожаю. Тюльпесо - валюта, що купується за справжні гроші і дає безліч переваг, наприклад, Тюльпесо можна оплачувати покупку помічника, який допомагає стежити за городом або ж взяти в оренду машину, призначену для збору і посадки врожаю. Отримувати такі монетки в грі «Farmerama online» можна. Для цього слід виконувати деякі завдання.

Місто в грі «Farmerama online» славиться центром Агро туризму, плодопитомником, сторожовою вежею, майстерні хліва, сельмагом, поштою, банком, павільйоном, теслярської, ринком, центром ділового співробітництва. А також це місце, звідки ви зможете відправляти друзям фермерам подарунки та листівки. Кожна будівля дає щось нове для вашої ферми: насіння, саджанці, дерева, добрива, можливість взяти кредит на щось необхідне.

Ферма дає можливість поливати, удобрювати свій урожай, що сприяє його швидкому дозріванню. В допомогу вам будуть: цистерна наповнена водою, хлів, млин.

Farmerama online видео обзор

Садіть і вдосконалюйте свою ферму в «Farmerama online». І нехай вирощені вами продукти будуть самими красивими і смачними. Вдалої гри!

Офіціальний сайт Farmerama online: http://farmerama.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Farmerama обзор, Farmerama, браузерна ігра, стратегія, Farmerama видео, Farmerama ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх