15:33
Forsaken World обзор ігри

Forsaken World обзор ігри

Forsaken World обзор ігри

Обзор Forsaken World онлайн

Одна з кращих mmorpg 2013 року з клієнтом від творців знаменитої Perfect World. Само собою, і ця гра виявилася наділена відмінною графікою і захоплюючим геймплеєм. Не дивно, що вона швидко знайшла популярність серед російської публіки і займає одне з перших місць в рейтингу mmorpg ігор 2013. В цілому, гра повторює концепцію Perfect World. Тут також можна грати весілля між гравцями, дресирувати тварин і т.д. Є розвинена система PvE; наставництво та інші речі, які перекочували з PW. Єдина значуща відмінність - наявність стартових локацій, унікальних для кожної раси.Онлайн ігра Forsaken World оповідає про події у вигаданому світі Ейра. Передісторія подій така. Діос - бог створення, знайшов серед безлічі світів Ейру, яка привернула його божественну увагу своєю красою. Він поставив своїх дітей стежити за Ейрою в його відсутність. Діти Діоб заселили Ейру смертними расами. Так з'явилися Люди, Ельфи, Гноми, Фангоры і Весперіани, народжені від союзу богині і смертного. Тим часом, Ніос - бог руйнування - задумав знищити цей світ і відправив свого сина Мильвада з метою втілити задумане. Але йому кинули виклик діти Діоб. У двох Війнах Богів Мильвад був знищений, однак Ейра опинилася на межі знищення. З тих пір на Ейрі залишилося два континенти - Еста і Веста.
Вам на вибір запропоновано грати за одну з п'яти рас. Причому для кожної раси існують класові обмеження. Тобто, для кожної раси існують строго свої класи. Для кожного класу реалізовані три гілки навичок. У грі також представлено 15 професій на будь-який смак. У грі також реалізована система вільного PvP. В умовах відкритої місцевості, гравець може напасти на будь-якого іншого гравця. У переможеного пропадає частина грошей і інвентарю.


У грі передбачені групові PvP (3 на 3; 6 на 6) і масові битви між гільдіями. Також передбачені битви на їздових тварин. Гільдії - це об'єднання гравців. Гільдії мають перевагу перед поодинокими гравцями тому можуть володіти власним замком, де є різні бонуси. Однак, щоб гільдія розвивалася, гравцям потрібно виконувати щоденні завдання. Гільдії можуть вступати в союзи з іншими Гільдіями.

Forsaken world видео  обзорВ цілому ігра Forsaken World онлайн, локализатором якого в Росії є знаменита студія Nival, відома іншими хітами Prime World і Сьомий Елемент, виявився вірним традиціям свого прямого предка - Perfect World. Однак невеликі, але цікаві геймплейні нововведення, укупі з відмінною графікою роблять цю гру справді захоплюючею і цікавою.

Forsaken world офіциальний сайт: fw.zzima.com


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, видео Forsaken World, Forsaken World обзор, Forsaken World, іграть Forsaken World | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх