02:21
Фрагория обзор браузерної ігри, іграти безкоштовно

Фрагория обзор браузерної ігри, іграти безкоштовно

Фрагория обзор браузерної ігри, іграти безкоштовно

Fragoria багатокористувацька онлайн ігра

Ігра Фрагория - це багатокористувацька браузерна РПГ ігра в реальному часі. Давньослов'янський світ, різноманіття монстрів, 18 шляхів розвитку персонажа, велика кількість зброї і броні, різні ручні тварини - ось що чекає гравця в цій фентезийной ігрі. Вона відмінно підійде власникам слабеньких ПК.

З моменту виходу в 2007 році ігра перетерпіла кілька глобальних змін, але вона зберегла в собі кращі риси культового World of Warcraft і Diablo. Великий відкритий світ населений найрізноманітнішими істотами, від ходячих скелетів до могутніх драконів. На кожному кроці гравця підстерігають підступні вороги і незліченні скарби. У Фрагорії доступні як битви проти монстрів, так і битви з іншими гравцями. Це вносить приємну різноманітність і дозволяє довести. Що саме Ваш персонаж найсильніший в ігрі.

Досягнувши дев'ятого рівня, Ви зможете вибрати розвиток Вашого персонажа. Всього в ігрі 18 різних класів. На 15 і 31 рівнях також можна взяти додатковий клас. Вибирати належить з двох основних гілок: Відун (магія) і Силач (воїн). Така різноманітність дозволяє створити по-справжньому непереможного героя. Вчити можна не тільки заклинання і бойові навички, але й різні ремесла та професії. Коваль може кувати зброю і обладунки, як для себе, так і на продаж. У ігрі можна вступити певну гільдію, згідно спеціалізації Вашого персонажа. Зручний чат і внутрішня пошта допоможуть ефективно комунікувати з партнерами.

Фрагория видео обзор

Виконуючи найрізноманітніші квести і перемагаючи монстрів - Ви заробите досвід, репутацію, отримаєте різні цінні речі та спорядження. Всі завдання за складністю сортуються на кілька типів і виділяються відповідним кольором. Вас можуть попросити з кимось поговорити, доставити певні речі. Як і годиться класичній рпг, в ігрі три основні валюти: мідні, срібні і золоті монети. Фрагория просто таки насичена нестандартними верховими тваринами: антилопи, тигри, ведмеді. Ви можете собі завести вихованця і виховати його надійним бойовим супутником.

Офіційний сайт Фрагория: http://fragoria.com/

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: рпг, браузерна ігра, мморпг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх