18:29
Генерали Другої Світової Війни обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Генерали Другої Світової Війни обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Генерали Другої Світової Війни обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Браузерна онлайн стратегія Генерали другої світової

Ігра Генерали Другої Світової Війни - безкоштовна браузерна багатокористувацька онлайн стратегія, події якої розгортаються під час Другої Світової війни. У гравця з'являється можливість змінити хід подій глобального конфлікту, прийнявши одну зі сторін жорстокого протистояння.

Тут вам ніхто не буде давати пощади, тут кожен сам за себе і вам варто заздалегідь приготуватися до жорстокого протистояння не тільки проти основного ворога, а й проти інших гравців, які з радістю будуть шукати вигоду в будь-якому конфлікті.

Як ви вже зрозуміли, ігра Генерали Другої Світової повністю просякнута духом історичних подій жахливого кровопролитного бою, яке огорнуло весь світ. У цій браузерної стратегії ви станете головнокомандувачем одного окремого штабу, який буде мати не тільки свою регулярну армію, але зможе так само виконувати різного роду тактичні завдання від вищого керівництва. І не варто забувати, що ніхто вам не заважає робити набіги на своїх сусідів. У цій ігрі у вас не буде вибору, ви просто будете одним окремим бойовим штабом, який був уплутаний у війну і тепер повинен сам якось виживати.

Всі дії в ігрі Генерали Другої Світової війни будуть відбуватися прямо у вікні браузера, який буде служити вам в якості ігрового поля. Всі основні дії будуть проходити у вашому бойовому штабі, що ж стосується битв, то про них ми поговоримо пізніше.

Генерали Другої Світової Війни скриншот

Отже, вашим головним обов'язком в цій стратегії є поліпшення і розвиток вашого бойового штабу. Якщо говорити простою мовою, то ваш штаб буде являти собою невелике поселення, в якому потрібно споруджувати будівлі різного формату і призначення. Всі ваші будівлі матимуть ту чи іншу корисність, так само будуть служити вам опорою і єдиним способом отримання дорогоцінних ресурсів, які і будуть інвестуватися на різні потреби. В основному у вас буде головний штаб, де будуть приходити різні повідомлення про завдання, казарма, де ви будете вербувати солдатів, а також склад, де буде зберігатися зброя. Крім цих споруд у вас буде можливість звести ще кілька десятків будівель, але вони в основному будуть давати вам ресурси, досвід, додаткові можливості в плані вивчення навичок.

Відносно завдань, вони будуть вам пропонувати вивчати різні рівні свого розвитку, вимагатимуть зводити і покращувати завдання, а так само пропонувати взяти участь у різного роду бойових зіткненнь.

Відносно PvP режиму, то він ігрі представлений в стандартному для стратегії форматі. Ви зможете нападати на інших гравців і в разі перемоги забирати частину ресурсів і частину військ. Ви зможете, вести переговори і об'єднуватися в клани, що дозволить збільшити приплив ресурсів, дозволить зміцнити захист і також здійснювати набіги на найсильніших гравців генералів Другої Світової. А тепер давайте трохи зупинимося на боях і подивимося, що вони можуть нам надати.

Генерали Другої Світової Війни фото


 
Як не дивно, але в ігрі Генерали Другої Світової реалізована досить глибока бойова система у форматі покрокової битви. Використовуючи свої війська, ви повинні будете в тактичному плані розташовувати їх у вигідному для себе становищі і потім вже починати бій. Кожен гравець має право ходити стільки разів, скільки у нього розташовано бойових одиниць, так що кожен ваш загін матиме високу ціну. Крім того, кожен загін має свої характеристики і здібності, які дозволяють отримувати вигоду з різного розташування на полі бою. Приміром, солдати можуть атакувати тільки впритул, танки вміють обстрілювати мішені з середніх дистанцій, а артилерія може покривати всю карту. І таким чином доведеться враховувати особливості більше 30 різновидів бойових одиниць. Не варто забувати і про спеціальні навички, які дозволяють викликати підтримку, бомбардування з літаків, випускати димову завісу і використовувати ще з десяток різних бонусних примочок, які тим чи іншим чином можуть вплинути на результат бою. PvP битви проходять в абсолютно такому ж режимі і не мають ніяких відмінних моментів, хіба що ворог стає дуже складним і хитрим, ніж PvE ворог.

Що можна витягти з особливостей ігри, так це атмосферу, яка передає максимальне відчуття присутності війни. В іншому Генерали Другої Світової війни являють собою класичну військову стратегію з усіма прилеглими ігровими елементами.

Генерали Другої Світової Війни видео обзор

Генерали Другої Світової - це браузерна стратегія, яка дозволяє з головою зануритися в часи війни і ретельно зрозуміти, як же проходять битви і в чому їх складність. У цій ігрі перемога буде залежати не тільки від вашого гаманця і кількості ресурсів, а від вашого вміння інтуїтивно підходити до вирішення проблеми. У цій ігрі тактика іграє головну роль і саме цей аспект робить унікальний проект, на який кожен повинен звернути свою увагу.

Офіційний сайт Генералы Второй Мировой Войны: http://101xp.com/game/generaly_ww2

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерні ігри, стратегії | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх