00:27
Герои Магии обзор онлайн стратегії, іграти

Герои Магии обзор онлайн стратегії, іграти

Герои Магии обзор онлайн стратегії, іграти

Герои Магии онлайн стратегія

На черзі у нас - досить непогана стратегія від Esprit Games - Герої Магії. І, якщо у вас виникла підозра, що все тут зідрано з однієї дуже відомої Ігри - то поспішаю вас заспокоїти, до повного копіювання ніхто не опускався.

Звичайно, певна схожість з тими самими Героями тут є, як і з ще десятком (як мінімум) інших фентезійних проектів. Але що поробиш, ельфи, чарівники та інші подібні створіння є в будь фентезі ігрі. Хоча б тому, що без них в казковому світі якось не обійдешся.

У ігрі досить незвичайний геймплей, симпатична графіка - і повна відсутність вимог до вашого комп'ютера. Зрештою, які вимоги можуть бути у браузеркі? Ось-ось, наявність браузера - і тільки. До речі, тут ще є непоганий сюжет, який відкривається в міру проходження кампанії. Втім, у ігри взагалі маса достоїнств, тому буде краще, якщо ви поговоримо про них докладніше.

А все починається з війни. Ви місцевий правитель (чи то принц, чи то лорд), і повинні боротися ... Правильно, з черговим Великим Злом. Бойова система дуже проста.

Для початку, ми потрапляємо на розкреслену на клітинки карту, де переміщаємо наш загін (тут і війська, і наші герої) - збираємо ресурси, нападаємо на супротивників і займаємося іншими справами. Бій проходить в автоматичному режимі - тобто, все залежить від того, чиї війська сильніші, а не від ваших тактичних навичок.

Тут ви можете подивитися, як ваші і ворожі війська шматують один одного, а можете натиснути на кнопку Дізнатися результат, і обійтися без наочної демонстрації.

Але, вплинути на результат битви ви все ж зможете. Якщо розставите війська максимально ефективно, а також наймете і снарядите своїх героїв. І тут ми підходимо до іншої частини ігри, а саме - до подій в нашому замку та на глобальній карті.

У замку можна покращувати вже наявні будівлі, додавати нові, наймати війська і займатися багатьма іншими дуже потрібними речами. Бувайте тут частіше - тут знаходиться, наприклад, кузня, яка дозволяє споряджати ваших героїв, або ж таверна, в якій цих героїв наймають.

Глобальна карта потрібна, в першу чергу, для того, щоб вибирати, кого саме ви будете бити наступним. Ну, або хто буде бити вас - тут вже як вийде.

Самі по собі ваші війська багато не навоюют. Не забувайте про ваших героїв - їх треба споряджати, тренувати і взагалі, пестити і леліяти. Постійно перевіряйте свою сумку - так тут названий ваш інвентар. Туди складається абсолютно все ваше майно (бездонна сумочка), і деякі предмети будуть лежати до тих пір, поки ви їх не використаєте. І ніяк про себе не нагадають, можете мені повірити. А що там може перебувати? Те саме спорядження, яким ви екіпіруете ваших підлеглих, книжки, за якими навчатимуться ваші герої (простіше кажучи, це предмети для прокачування), а також багато іншого.

Дуже важливі характеристики ваших воєначальників. Їх можна умовно розділити на два типи - класичні особисті параметри, начебто Сили, Мудрості і т.п., і параметри військ - лучники, лицарі та інші війська. Перший тип впливає тільки на ту лінію, де наш Герой перебуває. А другий - на всі війська даного типу, які є у нас в армії. Крім характеристик є ще й свої, унікальні (ну, або майже унікальні) навички. У цих навичок є свої особливості впливу і є ряд загальних параметрів. Це шанс спрацьовування даного вміння, його магічна сила і час перезарядки (скільки ходів має пройти, перш, ніж з'явиться шанс повторного застосування).

З приводу ПВЕ - тут у нас є не просто сюжет, а ціла кампанія, розбита на окремі розділи. Все це можна (і потрібно) проходити, дізнаючись, зрештою, за що і проти кого ми тут б'ємося. Багато битв можна повторювати - для прокачування і чисто для естетичного задоволення - хоча багато досвіду вони вам вже не принесуть.

А ось що заслуговує окремої згадки - так це ПвП. Справа в тому, що в Героях Магії є Арена, місце, де гравці з'ясовують, хто тут крутіше всіх. Принцип такий - ви набираєте армію, качаєте героїв і взагалі стаєте якомога сильніше. Доведеться гарненько прокачатися, без цього - нікуди. Потім приходите на Арену, і дивіться, хто займає позицію в рейтингу вище, ніж ви. Нападаєте на нього - і тут можливі два варіанти. Ви отримуєте на горіхи, і всі залишаються на своїх місцях. Або ж ви перемагаєте, і переходите на ту позицію, яку займав ваш опонент. І так - до вершини піраміди. Просто, зручно, і затягує всіх, кому подобаються бої з іншими гравцями.

Герои Магии видео обзор

Що ми маємо в підсумку? Непогана стратегія з дуже кумедною графікою і досить цікавим геймплеєм. У якому є місце і для хорошої сюжетної кампанії, і для правильного ПвП. Загалом - все, що потрібно для щастя любителям браузерних стратегій. Тому - удачі вам в боях!

Офіційний сайт Герои Магии: https://espritgames.ru/magichero/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх