19:17
Gunswords: Tin Soldiers обзор нової браузерно-клієнтскої онлайн ігри

Gunswords: Tin Soldiers обзор нової браузерно-клієнтскої онлайн ігри

Gunswords: Tin Soldiers обзор нової браузерно-клієнтскої онлайн ігри

Gunswords: Tin Soldiers безкоштовна игра 2014 року

21 лютого видавці гри GunSwords: Tin Soldiers оголосили про її офіційний реліз. Ця гра виконана в жанрі MMORTS, і в неї можна грати безкоштовно. Є можливість грати, не завантажуючи ігрових клієнтів, тобто гра розповсюджується як в браузерном, так і в клієнтському варіанті.


Ігра GunSwords: Tin Soldiers примітна своїми боями. Всі бої проходять на спеціальних аренах, поділених гексагональної сіткою. Тут і тактика, і стратегія, і барвиста анімація.
Gunswords онлайн - покрокова онлайнова стратегія, в якій гравці воюють іграшковими олов'яними солдатиками. Процедура боїв багато в чому схожа з тактичними битвами Героїв Меча і Магії: поле розбито на гексагональні клітини, а в команді у кожного користувача поміщається до 5-ти солдатиків. У той же час, битви в Gunswords виглядають набагато динамічніше і барвистіше, в основному з-за мультяшної графіки, великої кількості розкиданих там і сям пауэрапов та приємного інтерфейсу, який чомусь нагадує останні ігри з серії The Sims.

Gunswords: Tin Soldiers игра

Всі солдати в Gunswords поділені на 3 класи: присутні лицар, маг і стрілок. Кожен з них може користуватися кількома типами зброї, яких в грі налічується 15 типів. В асортименті представлені як класичні мечі, так і всілякі бензопили, кулемети, дробовики і рельсотрони. У кожної зброї є 10 рівнів прокачування, а також спеціальні добивання, які виглядають дуже барвисто і цікаво. Крім різного озброєння, кожному класу доступно кілька атакуючих і захисних умінь, що надає сутичок більшу гостроту і різноманітність.

Комусь ігровий процес Gunswords online здасться занадто спрощеним, однак це якраз є плюсом проекту. Гра ідеально підходить на роль розваги і володіє приємною здатністю знімати стрес після суворих навчальних і робочих буднів.

Gunswords: Tin Soldiers видео обзор


Насамперед GunSwords цікава своїми PvP боями. Але не варто відразу кидатися в саму гущу бою проти реальних суперників. Є можливість набити руку на големах в тренувальних раундах.


Офіціальний сайт Gunswords: Tin Soldiershttp://gunswords.com/ru/

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, браузерна ігра, Gunswords: Tin Soldiers, Gunswords обзор, Gunswords, Gunswords: Tin Soldiers игра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 валерий • 12:18, 30.03.2014
Для современного человека-будь он молод или не очень- иногда важно уйти в виртуальный мир ролевых игр.Здесь такая возможность Вам предоставится сполна!
avatar
Вверх