15:09
Halo Online обзор онлайн шутера, іграти

Halo Online обзор онлайн шутера, іграти

Halo Online обзор онлайн шутера, іграти

Хало онлайн космічний шутер

Шутери для PS і XBOX – історія досить дивна. Прицілюватися з допомогою джойстика ніколи не входило в список улюблених розваг геймерів. Та що там приціл? Озирнутися на приставці – вже велика проблема. Стверджують зворотне лише справжні фанати консолей, та й то, тому що мишки в очі, швидше за все, не бачили. Змусити їх переглянути свою думку можуть співробітники компанії Saber Interactive, виступаючі розробниками проекту Halo Online. Знайома назва, чи не правда?

Знаменита сага про космічних бійців добралася і до PC. Правда, дісталася лише мультиплеєрна її частина, що трохи засмучує. А ось радує відсутність консолей в планах розробників і країна поширення – ігра буде доступна тільки на території Росії. Поки що не ясно, чи буде географія розвитку дотримуватися строго, але стадія альфа-тестування, в якому зараз і знаходиться «Хало онлайн», зав'язана виключно на Россії. Розповсюдження та локалізацію взяла на себе відома команда 4game. Подати заявку на участь можна на офіційному сайті: доступна, як безкоштовно форма, так і гарантовану участь в тесті. За реальні гроші покладається не тільки доступ, але і приємні усередині ігрові бонуси. В цілому ж ігра розвивається по моделі free-to-play, з можливістю придбати додаткові фішки.

Сценарій для онлайн шутера придумувати, в принципі, не потрібно. На цьому розробники і зупинилися, вирішивши, мабуть, що червона точка на опоненті є достатньою умовою, щоб його ненавидіти. З іншого боку, чи багато знайдеться людей, які знають зав'язку Counter Strike, Quake або Unreal Tournament?

Halo Online скриншот

З достовірних даних про Halo Online можна озвучити лише часовий відтинок: гравці перенесуться в події, що розвиваються після третьої частини серії. Місцем дії стане тренувальна база, де космічні десантники відпрацьовують свої навички, качають м'язи і пробують нову зброю.

Якщо знаючій людині показати відео з Хало Онлайн, то вона сильно задумається: нова ця ігра, чи стара? Начебто, і відмінності є, а ось які, відразу і не зрозумієш. Справа в тому, що за основу Saber Interactive вирішили взяти вже згадану частину під номером 3. Запозичили звідти зброю, фізику, зовнішній вигляд і цілу купу інших улюблених дрібничок. Навіть картами розробники вирішили не розкидуватися даремно, включивши вже знайомі території в основний набір полів битв,  чого ж добру пропадати. Щоправда, слід віддати належне, і на нові локації вони знайшли сили: намалювали їх великими, барвистими, на пару десятків гравців, але поки доступними лише вузькому колу тестувальників.

Битися доведеться стінка-на-стінку. У всякому разі, поки ігра не вийшла за межі альфа-тесту. Матч не буде поділений на раунди: після кожної смерті доведеться швидко відроджуватися і знову вбивати супротивників в тренувальному таборі. З вірогідністю в 99% додадуться в Хало і взяття прапора, і утримання території, та інші популярні види змагань.

Чим більше битв проводять геймери – тим більше досягнень отримують. Деякі нагороди залежать від кількості проведених у ігрі годин, а деякі – виключно, від прямоти рук.

Halo Online фото

Дивно, але факт: відрізнятися один від одного бійці будуть не тільки амуніцією, але і професіями. На звання MMORPG ігра Halo не претендує, але поділ воїнів за класами існує. На вибір надані снайпер, тактик і штурмовик. Офіційної інформації по кожному класу від розробників поки що не надходило, але здогадатися про призначення позначених професії праці не складе.

Одягнути героїв ігри можна нітрохи не гірше, ніж знаменитих The Sims. І справа тут не тільки в асортименті броні і зброї, яких, насправді, дуже багато. Розробники «Хало Онлайн» дозволяють розфарбувати автомат, або іншу частину обмундирування, виділитися, тим самим, серед сірої маси і підняти настрій собі і оточуючим.

Крім значного військового арсеналу, урізноманітнити битви можна за рахунок індивідуальних поліпшень: зробити акцент на атаку, захист, або допомогу союзникам. Прокачувати ці вміння можна за допомогою отриманих у боях очок досвіду.

Halo Online видео обзор

Halo online – відмінний приклад того, як успішна історія на приставці адаптується до персонального комп'ютера. Звичайно, з впевненістю сказати про успіх або провал проекту не можна – деякі ігри на бета-тесті були відверто слабкими, зате, потім, відігравалися на 100 очок вперед. У будь-якому випадку, гравців чекає екшен, динаміка, стрибки з підвищеною гравітацією і мальовничі битви світу Halo.

Офіційний сайт Halo Online: https://ru.4game.com/halo/install/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: онлайн шутери, онлайн шутер, шутер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх