02:59
Ігра Legend Online 2 онлайн, обзор ігри, реєстрація

Ігра Legend Online 2 онлайн, обзор ігри, реєстрація

Ігра Legend Online 2 онлайн, обзор ігри, реєстрація

Ігра Legend Online 2 ігра

Legend Online 2 - яскраве фентезі в дусі Demon Slayer з непоганим сюжетом, ефектними битвами і літаючими островами. Ця браузерная RPG під зав'язку набита богами, які постійно щось від вас хочуть, принцесами, яких потрібно рятувати від кулдунів, і епічних боссів, які нічого не хочуть, окрім як забитися подалі в підземелля, де їх ніхто не знайде.

Виходить у них не дуже, адже головні герої Legend Online 2 хлопці настирливі і в гонитві за досвідом і грошима здатні за один підхід освоїти парочку багатоповерхових Данжів, та ще й винести з них два-три мішки віджатого у босів добра. У цій благородній справі їм допомагають різні казкові істоти - якщо на початку ігри герой один, то через пару годин за його спиною юрбиться ціла група підтримки.

Битися в Legend Online 2 потрібно покроково і особисто. На відміну від інших подібних браузерних RPG, тут реалізована система активних битв. Гравець сам вирішує, який навик застосовувати, а якщо вдало завершити комбінацію, то можна зробити удар жахливої ​​сили. Прокачаним героям доступна арена, де можна влаштувати відмінне PvP у форматі 1 на 1, 3 на 3 і 8 на 8. Ну а якщо ви хочете битися зі змістом, то в ігрі є війни гільдій і межсерверні евенти.

Legend Online 2 видео обзор

Офіційний сайт Legend Online 2: https://legendonline.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: рпг, браузерна ігра, мморпг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх