23:06
Ikariam обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, офіційний сайт

Ikariam обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, офіційний сайт

Ikariam обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, офіційний сайт

Ikariam online браузерна стратегія

Безкоштовна браузерна ігра Ikariam онлайн (Ікаріам) створена в дусі іншої гри Травіан. Випущена вона була в 2008 році і за кілька років Ikariam online завоювала шалену популярність більше як в 40 країнах світу. Онлайн гра Ікаріам онлайн має дуже якісну графіку, яка намальована без використання флеш-технологій, а це означає, що швидкість завантаження і комфорт при грі завжди будуть на вищому рівні.

Дії безкоштовної гри Ікаріам проходять на невеликих острівцях, які розкидані по Середземному морю. На кожному острівці розташовується по 16 сіл, одна з яких належить вам. Мета гри - перетворити невелике село в центр великої імперії.На всіх островах в обов'язковому порядку присутній лісопильня, а також ще одне джерело ресурсів - це може бути виноградник, мармуровий кар'єр, шахта або видобуток сірки. Крім цього, на кожному острові є божественний храм, який в залежності від свого виду дає військові, ресурсні або нейтральні бонуси.

Військові чудеса знижують вартість військ і збільшують їх бойову міць. Ресурсні чудеса, як і випливає з назви, збільшують виробництво одного ресурсу. А ось чуда, які відносяться до нейтральних, приносять унікальні бонуси жителям острова.

Ikariam скриншот

Сусіди, які також як і ви розвивають свої поселення, можуть, як допомогти вам у розвитку, наприклад, беручи участь в обміні ресурсів, або напасти на ваше місто. Поведінка ваших сусідів багато в чому залежить від вашого вміння вести діалоги з ними.

В онлайн грі Ікаріам онлайн, після реєстрації, можна добувати єдиний ресурс - дерево. Всі жителі міста при цьому будуть вам беззаперечно підкорятися, виконуючи різні команди. Піддані вашої невеликої держави можуть платити податки, добувати ресурси, вступати в армію, проводити дослідження і багато іншого. Гравцеві в свою чергу необхідно знайти оптимальний баланс розвитку поселення.

У грі є чотири радники, які будуть допомагати керувати зростаючим поселенням. Якщо під час гри радник захоче з вами зв'язатися, то у вас іконка радника почне підсвічуватися. Поступово гравцеві доведеться отримувати навички не тільки економічного характеру, але й військового. У грі є можливість грабувати міста інших гравців, тим самим наповнюючи свою скарбницю. При цьому ніхто не заважає вам колонізувати інші острови і розширювати свої межі впливу всередині архіпелагу.

Видео обзор ikariam online

Військова міць в першу чергу залежить від кількості і сили ваших воїнів, яких можна тренувати в бараках. Природно, чим сильніше у вас армія, тим більше ймовірність того, що суперники захочуть приєднатися до вас, а не нападати. Якщо ви хочете стати правителем нової острівної держави, то реєструйтеся в грі Ікар прямо зараз.

Офіціальний сайт ikariamhttp://ikariam.gameforge.com


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Ikariam видео, браузерна ігра, Ikariam, стратегія, Ikariam онлайн, Ikariam ігра, Ikariam обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх