15:09
Імперія Онлайн 2: Великі Люди - обзор, грати безкоштовно, реєстрація

Імперія Онлайн 2: Великі Люди - обзор, грати безкоштовно, реєстрація

Імперія Онлайн 2: Великі Люди - обзор, грати безкоштовно, реєстрація

Імперія онлайн 2 браузерна стратегія

«Імперія Онлайн 2: Великі люди» є безкоштовною багатокористувацькою стратегією, в якій для ігрового процесу додані додаткові функції і унікальні можливості. Гра постає перед гравцем в часи епохи середньовіччя, де шляхетним лицарям постійно доводиться битися за честь свого герба, виступати в поєдинках, споруджувати розкішні замки і здійснювати хрестові походи.

 

Сюжет гри Імперія 2 - протиборство з расами, які намагаються захопити навколишні території. Геймеру доведеться добувати ресурси, необхідні для побудови і зміцнення будівель, наймати війська, створювати величезну армію, об'єднувати союзи, вибудовувати стратегію для розвитку імперії і ведення воєн.

Перед гравцем постає дивно барвистий світ середньовічної епохи, де дається можливість пройти нелегкий шлях від правителя маленького села до великого і могутнього імператора.

Гра відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом, реалістичною графікою і чудовим звуковим супроводом.

«Імперія 2: Великі люди» дозволяє в реальному режимі часу спостерігати за битвами, так само є величезний вибір будівель і безліч локацій. Дає можливість гри з друзями.

У кожній імперії є імператор, члени імператорського двору, дворяни, які народжуються і вмирають, укладають шлюби. У «Палаці» можна розподілити дворян на різні посади.

Імператор - головний чоловік під володіє їм імперії, який може володіти ще й кількома посадами. Так само імператор може померти або бути убитим. В цьому випадку в його права вступає спадкоємець, який вибирається автоматично або вручну гравцем.

Важливою частиною гри виступає захоплення чужих територій, шляхом введення військ на чужі володіння. Щоб здобути перемогу, гравцеві варто не лише правильно розставити війська, але і вибрати тактичне рішення, а так само правильно і грамотно налагодити технологію розвитку військової справи. Збільшити прибуток дозволить торгівля з імперією самого гравця і з сусідніми державами. Колоніальна адміністрація дозволяє розвивати торговельну галузь для кожної імперії.

імперія онлайн 2 фото

В Імперія Онлайн 2 можна здобути культурну перемогу, зробивши власну державу центром культури. Будівлями музеїв, чудес світу і іншими, гравець принесе щастя жителям.

Губернаторські штаби дозволять наймати губернаторів, палаци допоможуть виховати імператорів з особливими талантами і вміннями.


У порівнянні з першою частиною Імперія Онлайн у другій частині гри у кожного гравця з'явилися додаткові характеристики, які полягають у наступному:

Палац, в якому розташовується імператорська родина, а так само штаб-квартира разом зі штабом губернатора, де проходить навчання губернаторів і генералів;

цікаві, захоплюючі завдання, де гравцеві належить освоїти нові маршрути, побудувати барвисті будівлі для освітнього, культурного, стратегічного та економічного розвитку імперії;

спеціальні завдання, що стосуються торгового маршруту, які будуть доступні тільки в колоніях. Виконавши його, буде збільшуватися дохід від торговельних відносин між столицею і колонією, торговим постом;

наявність шпигунської академії, для навчання і найму шпигунів;

очка щастя додає декоративна статуя;

для захисту фортеці в грі введена додаткова стіна, що збільшує життєві очки фортеці;

новим будинком є фортечний вал, доступний у Військових постах, а так само Колоніальна адміністрація, яка зменшує втрати щастя в колоніях;

ємність польової армії тепер збільшує Військовий привал.

Імперія Онлайн 2 видео обзор


У імператора є тепер не тільки ресурси і армія, але так само і довірені особи близького оточення, плюс до цього повноцінна база для подальшого навчання воїнів, полководців.

В ігрі  Імперія Онлайн 2 - написана історія кожного гравця, який залишив слід в епоху середньовіччя.

Офіціальний сайт Імперія Онлайн 2http://imperiaonline2.rbkgames.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Імперія Онлайн 2 видео, стратегія, сайт Імперія Онлайн 2, Імперія Онлайн 2, Імперія Онлайн 2 обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх