19:44
Infinite Crisis обзор, іграти онлайн, реєстрація, скачати

Infinite Crisis обзор, іграти онлайн, реєстрація, скачати

Infinite Crisis обзор, іграти онлайн, реєстрація, скачати

Infinite Crisis МОВА online ігра

В принципі, кому як не всесвіту коміксів DC представляти гру МОБУ жанру. Не потрібно вигадувати ні героїв, ні їх історії, бери готове, та користуйся. Дивно, що ця ідея зародилася зовсім недавно, хоча.. зародилася вона може бути і давно, а ось реалізувалася лише в цьому році. І так, наші улюблені герої, Супермен, джокер, жінка кішка і багато, багато інших зійшлися не на життя та смерть в протистоянні один з одним. І раз вже по грі розповідати багато не вийде, вважай той же ЛОЛ тільки у футуристичному обважуванні, логічно присвятити вас в тутешній замут, щоб ви уявляли, що, навіщо і чому. У місцевому світі стався катаклізм, все зникло і було розсіяно в Потоці. Але в гру вступив останній з якихось моніторів, представник супер істоти і катаклізм зупинив. Потім закликав людей зі здібностями моніторів, назвав їх чемпіонами і відправив на Випробування, щоб вони там тренувалися і були готові до нової війни. Ось як то так. Так що все що відбувається на ваших екранах є не що інше, як тренувальний зал. Ну і добре, не треба придумувати фінальну мету, адже в МОБА іграх фінальної мети досягти не можливо в принципі, гра нескінченна. І так, будь ласка просимо в лігу.


Почнемо з самих чемпіонів. Як і в ЛОЛ тут вам щотижня дається певний набір героїв, якими ви можете грати. Щоб постійно нагинати улюбленим персам, його потрібно придбати в місцевому магазині. І тоді, о., будьте впевнені, ворог не дізнається пощади. До речі в місцевому магазині крім чарів можна прикупити ще й скіни, які викликали посмішку на обличчі в купе з подивом. Фантазія у розробників ігри Infinite Crisis онлайн працює добре, і навіть швидше місцями переробляє, Бетмен Стім панк, і Бетмэн «Відкрите Море» - це жесть. Природно що б купити костюм, потрібно спочатку купити самого персонажа. Помітно, що поки в грі персонажів замало і що в цьому напрямку розробники і будуть працювати, благо, повторюся, всесвіт великийі запас героїв вичерпається не скоро.

Infinite Crisis фото


Валюти в грі Infinite Crisis online дві: Срібні монети - авторитет, видається за бої, витрачається на героїв, бустер і Позикові сили. У героїв є свій фиксованный набір абилок, а позикові можна вибрати на початку матчу - вони унікальні. Де закуповувати думаю говорити не потрібно.

І друга валюта - crisis coins, тут вам допоможе ваша картка Віза, Веб мані, яндекс гроші, або що у вас там з електронної готівки. Поки що сказати про вплив доната на гру складно, розробники поки і самі цей момент не відшліфували до кінця, але не думаю що буде сильно відрізнятися від ЛОЛа. В принципі відомо одне, в іграх такого жанру донат не повинен жодним чином впливати на сам бій і сподіваюся, тут інакше не станеться.


Тепер що до режимів бою і самого геймплея. Маємо два сектори Готем Хайтс і розділений Готем. У кожен бій можна зайти одному, своєю групою, або взагалі розподілити заздалегідь гравців і грати з друзями і проти друзів. Зручно проводити фан турніри. Що за секторами, то Готем Хайтс - перша карта гри, ніж те нагадує Домініон в Лізі Легенд. Бігаємо по колу, захоплюємо точки. Від кількості захоплених точок залежить швидкість втрати очок командою. Втрачаємо очки - арі видерчи, бій програно. Мета - захопити більше точок і недати ворогам відбити. А ось друга карта, розділений Готем вийшла пізніше і на момент створення відео знаходиться в бета-версії. Зустрічайте - рідна Дота концепція. Топ, Мзс і Боттом, три шляхи, три хвилі і одна мета - база противника. Що тут говорити зайве, всі грали, всі знаємо. Змінена текстура і герої - в іншому все до болю звично. Механіка бою так само не зазнала особливих змін: купуємо артефакти, мочимо крип, бомбимо вежі, граємо в кішки мишки " з ворогами. Хіба що скілів трохи більше.

Взагалі найголовнішим мінусом геймпеля тут я вважаю інтерфейс. Всього багато, все, не звичне. Виправляється кількома годинами в грі. Тоді всі як то устаканюється і вже не так муляють очі місцеві кольору і текстури. А ось графіка порадувала. Ефекти теж доставили задоволення. Динаміки ігри, на відміну від Володаря кілець теж вистачає. Може ЛОЛ трохи і спритніше, але на око майже не помітно. 

Infinite Crisis видео обзор


Але саме час підводити підсумок. Якщо брати за еталон Дота 2 і ЛОЛ, і порівняти з усіма моба іграми, які виходили за останні пару років і впевнено клялися стати убицами цих двох та й взагалі стати основною кібер дисципліною - то ігра Infinite Crisis краща з них. Не думаю що вона дійде до кіберспорту, але те, що грати в неї можна і цікаво - незаперечний факт. Якщо вам хочеться відпочити від фентезі і побувати трохи шукрі супер героя, або супер лиходія, то не залишитеся розчарованими. Грі ще ой як далеко до еталонів жанру, але задатки є, є російська мова, і є люди, які в гру швидко прибувають, а значить проекту як мінімум бути.

 

Офіціальний сайт Infinite Crisis: http://infinitecrisis.com/ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Infinite Crisis видео, Infinite Crisis онлайн, МОБА, Infinite Crisis обзор, ігра з клієнтом, Infinite Crisis | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх