19:41
Я феодал обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Я феодал обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Я феодал обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Я феодал онлайн стратегія

Ігра Я феодал - це безкоштовна браузерна онлайн ігра від розробників Vision Games, де ви виступаєте в ролі молодого феодала, якому належить відновити імперію після вбивства свого батька і помститися вбивцям, а також взяти владу над народом в свої руки. Спочатку у вас декілька споруд і можливість доопрацьовувати їх і будувати нові за допомогою видобутих ресурсів. Після досягнення 7 рівня ви можете вступати в бої з іншими гравцями і завойовувати нові території. Бої проходять в стратегічному режимі, де доведеться не тільки безжально вбивати ворогів, але і розробляти різні стратегічні прийоми. Зручний геймплей і красива пророблена графіка зроблять ігру ще більш привабливою і цікавою.

Я феодал онлайн створена в кращих традиціях історичного жанру. Зовнішній антураж стратегії перенесе вас в епоху Середньовіччя, де не було ні зброї масового ураження, ні електростанцій, ні науково-дослідних інститутів. Ви будете будувати, розвивати своє село і збирати сильні війська в романтичному світі, де живуть лицарі і прекрасні дами. У ігрі Я Феодал враховано багато історичних деталів, а якщо якісь з них викличуть у вас утруднення - тут є загальний чат, де можна задати питання досвідченим геймерам і навіть знайти собі Учителя. Вас не цікавлять знайомства з іншими гравцями і ви не хочете приймати допомогу від сторонніх людей? Тоді оглядайте і вивчайте всі тонкощі самостійно - інтерфейс зручний, зрозумілий і дозволить вам швидко освоїтися.

Починається все з трагічної події - юний феодал втрачає свого батька, полеглого від руки жорстокого й підступного ворога. Тепер ви - єдиний господар землі своїх предків і ваш обов'язок - не тільки захистити її від ворога, сформувавши надійне військо, а й перетворити на квітуче і прекрасне королівство.

Я, феодал скриншот

Отже, ви - початківець землевласник, якого перенесли в далеке минуле і дали вам в розпорядження маленьке село. Щоб воно приносило солідний дохід і могло відбити будь-які ворожі напади, його потрібно постійно розвивати і зміцнювати кордони. У ігрі Я Феодал у вас є два шляхи: займатися тільки економікою і будівництвом або заробляти гроші, нападаючи на слабких і беззахисних супротивників. Кожна з цих тактик має свої плюси і мінуси. На полі бою ви відчуваєте себе як риба у воді? Тоді вам швидше і простіше буде збагатитися через кровопролитні битви. Але раз вже ви вирішили жити по вовчим законам, будьте готові до того, що завжди знайдеться ворог сильніше, який вибрав ту ж тактику, що і ви. До речі, дозвіл нападати гравці отримують тільки по досягненні 7 рівня, та й на бій викликати можна суперника, якщо він сильнішим чи слабшим вас не більш ніж на 5 рівнів. В іншому випадку бій не відбудеться.

На старті ігри Я феодал ви отримаєте скромний ділянку з парочкою невеликих будівель. Не біда - в ваших руках зробити його сильним і невразливим містом, на великий і мальовничій території. Для цього в Я Феодал вам буде потрібно звести такі споруди:

Ресурсні. Щоб отримувати необхідні матеріали для будівництва, добувати корисні копалини, а також вирощувати їжу для жителів міста, вам необхідні млин, ферма, каменоломня, рудник та інші.

Адміністративні. Люди повинні десь жити, а саме місто потребує керівництва. Побудуйте житлові будинки, ринок, амбар, сховище і скарбницю. До адміністративних будівель відноситься і ратуша.

Військові. Можливість створювати юніти для хорошої армії дадуть гарнізон, палац, стайня і стіни.

Найважливіше у всій ігрі будівля - це ратуша, через неї здійснюються будівництво інших будівель. Кожна з них потребують певної кількості ресурсів (камінь, дерево, залізо - плюс робоча сила), тому іграти я феодал стане простіше, якщо цих ресурсів у вас набереться хороший запас. Отже, в ратуші добувають золото, в каменоломні - камінь, лісопилка дає дерево, а рудники - залізо. Ці споруди, принаймні на початку ігри, повинні стояти у вас на першому місці.

я феодал скриншот 2

Ще один важливий ресурс, про який не варто забувати - люди. Хтось повинен рубати дерева, добувати руду і зводити будівлі, і якщо ви хочете, щоб працівників було побільше, подбайте про те, щоб їм було де жити. Кількість жителів міста збільшується шляхом будівництва житлових будинків, причому рівень споруди можна підвищувати, і з кожним підвищенням будиночок зможе приймати все більше людей.

Без їжі люди не зможуть жити, а значить і робочих у вас без неї не буде. Будуйте ферму і млин, щоб ваші трудяги отримували необхідні їм продукти. Тільки не кидайте на полях дозрілий урожай - будьте розумними господарем і потурбуйтеся, щоб все добро потрапляло в спеціальне сховище, а не псувалося під відкритим небом. Тим більше, коли почнуть нападати вороги, ви гостро відчуєте потребу в запасі ресурсів, так нехай він буде завжди у вас під рукою.

Як тільки ви відчуєте, що ваше місто міцно стоїть на ногах і цілком гідно називатися процвітаючим, приступайте до формування армії - ви створите надійний захист для свого поселення.

Для перетворення звичайних поселенців в безстрашних воїнів буде потрібно гарнізон. Відразу ж по завершенні зведення цієї будівлі ви зможете наймати таких воїнів, як копейщики, лучники і ландскнехти. В цілому вам буде доступно навчання 7 типів воїнів: перші три виявляться у вашому розпорядженні відразу ж по закінченні будівництва гарнізону, а решта - при підвищенні його рівня. Армія повинна налічувати не менше 10 солдатів. Якщо ви хочете обзавестися кінними військами, побудуйте стайню - воїни на конях не тільки сильні, але і швидкі. Розумно розподіливши на полі бою військові юніти і підібравши вдалі комбінації, ви вийдете переможцем з будь якої битви.

На випадок, якщо ваші супротивники задумають проявити ініціативу і напасти першими, не поскупилася і вкладіть гроші в захисну споруду. У ігрі Я Феодал таким є Стіна, рівень якої можна також підвищувати. В поєднанні з хорошою армією вона стане Великою китайською стіною для вашого міста.

Як розвиватимуться подальші події, ви вирішуєте самі - за вами вибір, що будувати, що видобувати і яку збирати армію. Однак, оскільки на карті ви знаходитесь не один, корисно було б дізнатися, як краще розподілити час і ресурси, щоб виграти в нелегкій боротьбі за існування.

я феодал фото


У ігрі Я феодал можна легко і швидко заробити досвід, виконуючи різні завдання. На загальній карті (щоб на неї потрапити, пройдіть в меню карт) ви побачите багато різнокольорових точок. Помаранчевим кольором відзначені поселення інших гравців, сірі - це варварська територія, а чорні - усілякі лігва. Направивши на чорні точки війська і перемігши в битві, можна нажитися непоганим запасом ресурсів і піднабратися досвіду. А ось на варварів нападати практично немає сенсу - вони ведуть кочовий спосіб життя, тому добре пристосовані до битв на нейтральній території. Вони самі на вас нападуть - цим і живуть, краще подбайте, щоб у вас був хороший захист - тоді варвари вам не страшні.

Я феодал видео обзор

Що за інтерес бути самим по собі? Командний дух дисциплінує, ви відчуваєте себе відповідальними за інших, а інші - за вас. Для цього й існують Союзи. Правда, щоб вступити в один з них, вам буде потрібно досягти 15 рівня, побудувати 10 рівня ратушу і заробити 10 000 золотих монет. А поки ви новачок - знайдіть собі Учителя. Для цього потрібно просто зайти в загальний чат і подружитися з гравцем рівня 15 і вище. Крім дружніх порад і допомоги ви, як Учень, отримуєте подарунок від розробників - скорочення часу побудови будівель. Ваш наставник, в свою чергу, також отримує певні бонуси, а коли-небудь ви, можливо, і самі захочете зайняти його місце і теж станете когось вчити.

Розвивайтеся, боріться, спілкуйтеся - щоб перемогти, вам буде потрібно застосувати всі свої таланти!

Офіційний сайт я феодал: http://feodal.playpals.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх