14:26
Капитализация обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Капитализация обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Капитализация обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Капіталізація економічна стратегія

Нова браузерна ігра для любителів економічних стратегій. Вона особливо цікава тим, що в її основу творці поклали реально існуючі приклади ведення бізнесу. А це означає - жодних нудних цифр в численних колонках, ви отримуєте в своє розпорядження тривимірне місто а-ля SimCity, в якому і будете володіти різними підприємствами. 

 

Хочеться відразу зануритися з головою в серйозний бізнес? Не варто поспішати, спочатку потренуйтеся на невеликій справі - печіть булочки. Так, відкривши власну пекарню, гравець може зрозуміти нюанси ведення бізнесу і як будуються виробничі ланцюжки. Приклад простий - випікати хліб треба з чогось, тобто закупити сировину. І за таким же принципом потрібно вести будь-який інший бізнес, причому складність виробництва продукту безпосередньо залежить від його технологічності. Іноді щоб налагодити поставки сировини потрібно буде спілкуватися з NPC, іноді з живими людьми, тобто іншими гравцями. А можна і зовсім не співпрацювати ні з ким, а просто придбати якусь базу, на якій буде заготовлюватися сировину, але це в свою чергу зажадає від гравця виконання інших завдань. 

капитализация

На відміну від багатьох інших MMO-ігор, ігра Капіталізація онлайн змусять не змагатися з іншими бізнесменами, а навпаки, налагодити з ними відносини, щоб разом будувати бізнес на взаємовигідних умовах. Побудувати таку бізнес-імперію означає застосувати принцип кооперації - гравці об'єднаються в компанію, щоб разом робити гроші. А ось на другу частину назви ігри - Війни власності уваги звертати не потрібно, воювати тут доведеться за ресурси і виключно своїми гаманцями - ніяких ракет і танків. 

Щоб ігра виглядала ще реалістичніше і щоб кожен міг відчути себе справжнім бізнесменом, творці передбачили можливість прокачки своєї справи. Так можна модернізувати підприємства і тренувати свій персонал. А ті, хто вважає, що вже досяг рівня акули бізнесу, можуть стати інвесторами. 

Капитализация видео обзор

Здавалося б нічого нового - стандартний набір бізнес-інструментів, але навряд чи в якомусь ще проекті можна буде з таким задоволенням вести свої справи. Гравець отримує в своє розпорядження мегаполіс, який живе своїм життям і розвивати його дуже цікаво! Так що такий економічний симулятор виразно гідний уваги поціновувачів жанру.

Офіційний сайт капитализация онлайнhttp://warofproperty.com

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: стратегія, браузерні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх