13:36
Khan Wars онлайн стратегія про середньовічну Європу

Khan Wars онлайн стратегія про середньовічну Європу

Khan Wars онлайн стратегія про середньовічну Європу

Онлайн стратегія князівські війни

Князівські Війни (Khan Wars) – багатокористувальницька онлайн ігра від компанії XS Softwa. Охарактеризувати її можна, як багатокористувацьку онлайн ігру, яка відноситься до категорії браузерних і працююча на умовно-безкоштовній основі.

Ігра Khan Wars переносить в середньовічну Європу, де Вам належить стати правителем однієї з Європейських держав. Для початку, потрібно визначитися з нацією, яку Ви будете очолювати: Англійці, Візантійці, Вікінги, Литовці, Русичі, Японці, Готи, Болгари, Перси, Германці, Бретонці, Монголи і Араби. Від вибору нації будуть залежати певні стартові бонуси. Крім того, кожен вид військ наділений особливими функціональними можливостями. Вашими обов'язками стане розвиток економіки і військової справи, заняття будівництвом і розвитком інфраструктури, ведення політичної діяльності. Мета ігри полягає в максимальному розвитку всіх господарських галузей і, найголовніше, завоювання сусідніх держав.

Ігра Князівські Війни буде тримати користувача в тонусі протягом усього ігрового періоду. Оскільки, навіть обравши ведення неагресивної політики по відношенню до сусідів, війни і зіткнення не можна попередити. Доведеться оборонятися від оточуючих завойовників. Відмінною рисою даної онлайн ігри від її попередників, є більш барвиста графіка, а також наявність кількох ігрових світів, кожний з яких функціонує на окремому ігровому сервері.

Khan Wars скриншот

Для того, щоб почати іграти Khan Wars, Вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті ігри Князівські Війни (посилання на офф сайт вкінці цієї сторінки). Для підвищення продуктивності з'єднання з сервером ігри, Вам необхідно завантажити клієнт ігри і проінсталювати його на своєму комп'ютері.

Видео обзор Khan Wars


Створивши акаунт, Ви отримаєте можливість іграти на офіційному російському сервері, а так само отримувати повідомлення поштою про ігрових нововведення, новинах та іншої інформації по ігрі.

Офіційний сайт Khan Wars: http://khan-wars.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: стратегії, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх