17:03
King Stars обзор космічної стратегії, реєстрація, іграти

King Stars обзор космічної стратегії, реєстрація, іграти

King Stars обзор космічної стратегії, реєстрація, іграти

KingStars online ігра

Іграшка KingStars онлайн в жанрі космічні стратегії для любителів безкоштовних онлайн ігор, підходить до sci-fi тематики. Тут у кожного гравця буде можливість отримати у своє розпорядження цілу планету, щоб стати її повноправним володарем. Все почнеться з вибору оригінального ніка і цікавої назви для вашої планети. Далі, щоб успішно вирішувати завдання, що стоять перед вами будуть потрібні ресурси. Їх потрібно буде десь зберігати - для цього на планеті потрібно зводити необхідні будівлі. І якщо перші поверхи будуть будуватися швидко, то наступні вже куди повільніше.



Як і в Правила Війни: Ядерна Стратегія, щоб гравець зміг швидко освоїтися розробники передбачили систему підказок. Їх мета - нагадувати йому про завданнях, які необхідно виконати. Виконуючи завдання, можна буде швидко вивчити суть гри. Кожне з них принесе очки і бонуси. У грі є і такі персонажі як радники. Вони допоможуть гравцеві стежити за тим, в якому стані знаходяться побудовані споруди. Радника можна найняти на будь-який термін, але від цього фактора буде залежати вартість його послуг.

Чим ще хороша онлайн ігра King Stars - так це тим, що це дуже гостинна галактична співдружність. Тут більш досвідчені товариші завжди охоче допоможуть новачкам. Можна спілкуватися з іншими гравцями - це сприяє тому, що в ігровому житті персонажів будуть відбуватися різні події. Об'єднання з іншими учасниками не тільки не можливо, але і повністю виправдано, адже тільки так можна отримати владу над Всесвітом, здобуваючи перемоги у важких війнах. Між гравцями буде йти жорстока боротьба - до цього треба бути готовим. Ну а якщо у бій вступили два дуже сильних альянси, то в цьому випадку потрібно укладати перемир'я.



Розробники надали гравцям можливість клонувати вже наявні планети, невпинно нарощувати свою міць, накопичувати знання і можливості за рахунок збільшення економічної та політичної могутності. Кілька слів варто сказати і про квестову систему. Зазначимо, що місій тут досить багато - на їх проходження доведеться затратити мінімум 11 годин. А тривалість одного квесту становить приблизно півгодини - це залежить від всесвіту.

KingStars видео обзор


Всі, хто коли-небудь мріяв заволодіти цілою планетою повинні неодмінно зіграти в King Stars. Стати капітаном міжгалактичного корабля, на якому можна відправитися підкорювати Всесвіт тепер так просто!

Офіційний сайт King Starskingstars.ru/


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: космічка ігра, King Stars відео, King Stars игра, King Stars обзор, стратегія, King Stars | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх