17:17
KingsRoad обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація, іграти

KingsRoad обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація, іграти

KingsRoad обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація, іграти

Kings Road онлайн ігра про рицарів

Пригоди лицарів як завжди виглядають привабливо. Атмосфера цієї епохи мимоволі приковує до себе увагу. У багатьох Середньовіччя асоціюється з мужністю, відвагою, силою. Ігра KingsRoad online зібрала в собі всі кращі елементи тієї епохи. Тут є підступні лиходії і справжні герої, прекрасні леді і страшні монстри. Розробники попрацювали серйозно навіть над вибором музичного оформлення для свого проекту - саундтреки допомагають в точності відтворити необхідну атмосферу. 


Ігра KingsRoad - досить нескладна, но якісно реалізований проект.Ігра браузерна, а тому геймерам не доведеться витрачати дорогоцінний час на скачування і установку додаткових файлів або клієнтів. Те, що це прекрасний рольвий ММО-проект не змогли не відзначити навіть професійні геймерскі критики. Всі основні події в ігрі, як ви й самі вже могли зрозуміти з усього вищесказаного, відбуваються на території середньовічного царства. Протягом довгих років царство процвітало, жителі його існували в мирі, спокої і достатку. А, як відомо, сили зла не терплять коли комусь занадто добре. 


Уважно спостерігаючи за всіма подіями, описуваними в KingsRoad онлайн, геймер зможе зрозуміти, що основна інтрига проекту полягає в тому, що Зло вирішило порушити ідилію царства і викрасти єдину і улюблену дочку короля. На плечі гравців покладена відповідальна місія - саме вони повинні протистояти підступним силам зла і перешкодити їм здійснити задумане. 

KingsRoad фото

Для початку ігрового процесу буде потрібно пройти нескладну реєстрація KingsRoad. Хоча головна сторінка проекту і не адаптована для російськомовних користувачів, зрозуміти, як вийти на реєстраційну форму будь геймер зможе без проблем. Заповнювати ж форму і того простіше - всі підказки переведені на російську. Дотримуючись порад системи, завершити реєстраційний процес можна за кілька хвилин. Крім того, гравці зможуть авторизуватися в проекті, використовуючи Facebook-аккаунт. 


Як вже говорилося вище, в KingsRoad іграти необхідно буде з усією відповідальністю. У проекті гравець керуватиме одним з найголовніших і відважних лицарів при дворі короля Олександра. За легендою, ваш персонаж є членом особистої королівської охорони. Намагаючись захистити принцесу Емму і улюбленого короля, головний герой пройде крізь вогонь і воду (і в прямому, і в переносному значенні цього слова). Єдиними перевіреними союзниками в ході ігрового процесу для персонажа стануть щит і меч. В ході відповідальної подорожі геймеру з його вірним підлеглим належить зустрітися з величезною кількістю різних невідомих істот: драконів, циклопів, велетнів, перевертнів та іншої нечисті. Прекрасний геймплей дозволить гравцям стати учасниками багатьох захоплюючих погонь і битв. 

KingsRoad видео обзор

Коли ви почнете іграти в KingsRoad, ви зрозумієте, що ваш герой не боїться нічого на світі. Він переслідує одну всього лише мета - забезпечити безпеку короля і його сім'ї.

Офіційний сайт KingsRoadhttp://101xp.com/#/game/kingsroad

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх