01:32
Кодекс пірата онлайн обзор ігри, іграти безкоштовно

Кодекс пірата онлайн обзор ігри, іграти безкоштовно

Кодекс пірата онлайн обзор ігри, іграти безкоштовно

Браузерна онлайн стратегія кодекс пірата

Кодекс пірата — це військово-морська економічна онлайн стратегія в реальному часі на тему піратів. Вам належить стати справжнім морським вовком, і взяти під управління піратський острів, десь на карибських островах. В ідеалі, ви повинні створити свою міні піратську державу, і битися з іншими гравцями онлайн за панування на морі.
 

 
Після реєстрації в ігрі Кодекс піратів, до вас в управління переходить невелике селище на піратському острові. Щоб освоїться в управлінні ігри виконуйте завдання, які буде підкидати вам симпатична компаньйонка Кривава Мері. Окрім неї в ігрі є радники, кожен з яких відповідає за певну сферу діяльності: Адмірал — за військову справу, Торговка — за економіку, Парламентер — за політику і Винахідник — за науку. До їх порад варто прислухатися, так як вони фахівці у своїй справі.

Будуйте ресурсні споруди і здобувайте більше ресурсів, досліджуйте нові технології і впроваджуйте всі нововведення в вашу піратську армію. Сильна армія вам знадобиться для захисту вашого острова, для піратських нальотів на інших гравців, захисту схованок і колоній. До речі військову допомогу можна надати своїм онлайн друзям, а можна об'єднаються проти спільного ворога.

кодекс пірата скриншот
Вся армія у ігрі Кодекс пірата ділиться на Захисну і Атакуючу, так що не переплутайте і не відправте в бій юніти спеціалізуються на захисті, від них толку не буде і скоріше за все вони програють. Так само армія ділиться на два типи — Добірна і Звичайна. Звичайна армія купується за золото, ром і деревину, а добірна вимагає додатково ще й рубіни, зате ресурсів потребує набагато менше. Загалом це зроблено, для людей які купують рубіни за реальні гроші. У ігрі Кодекс пірата існує особливий тип військ Корсари, вони не вимагають на своє утримання ром, і вони дуже гарні в грабежах, нападі та захисті.

Ресурсы представлені у вигляді: золота, рома і деревини. В якості поповнювальної валюти в ігрі Кодекс пірата використовуються рубіни, за які ви можете значно прискорити свій розвиток. Для того, щоб добувати ресурси, будуйте і розвивайте Лісоповали і Золоті копальні, а також споруди які прискорюють їх видобуток, це Лісопилки і Ломбарди. Ну і не забувайте будувати склади, щоб накопичувати свої ресурси. Ром у ігрі Кодекс піратів, особливий ресурс і він не прив'язаний до ресурсів вашого острова, для його видобутку потрібно будувати більше Фабрик рома і Млини, а для його зберігання погрибы. Ром як ви вже напевно здогадалися потрібен для утримання піратської армії, так як ваші головорізи з вами поки вони п'яні і їх ніс в тютюні — пірати одним словом.
кодекс пірата фото

Якщо вам не вистачає ресурсів, ви можете обмінюватися на ринку, або спробувати своє щастя в грабежах і нальотах на острови інших онлайн гравців. Тільки будьте обережні, перш ніж нападати на когось, проведіть попередню розвідку, а то може вийде що суперник сильніший за вас, і ви програєте. У ігрі Кодекс пірата поки ви не досягнете 9-го рівня, ви перебуваєте під захистом. Ви можете нападати на кого завгодно, а вас чіпати не будуть. Гравці до 15-го рівня можуть воювати з гравцями до 15 — го рівня, це зроблено щоб збалансувати ігру і не було великої переваги у прокачаних онлайн гравців.

Система бою в ігрі Кодекс пірата реалізована в PvP і PvE битвах, можна боротися як проти реальних онлайн гравців, так і з комп'ютерними монстрами і чудовиськами.
Кодекс пірата видео обзор
У графічному виконанні ігра Кодекс піратів виконана просто чудово, жива анімаційна картинка виглядати дуже привабливо. Голосове та музичний супровід теж на висоті, приємна музика, створює приємну атмосферу в ігрі. Загалом ігра Кодекс пірата вийшла дуже гідною, і обов'язково сподобається поціновувачам сучасної браузерної графіки. Реєструйтеся в браузерній ігрі Кодекс пірата і ви самі все побачите.
 
Офіційний сайт Кодекс пірата: http://plarium.com/ru/igri-strategii/kodeks-pirata/
 
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія, браузерні ігри, стратегії | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх