00:26
Королі льоду обзор - онлайн гра, реєстрація в грі, сайт

Королі льоду обзор - онлайн гра, реєстрація в грі, сайт

Королі льоду обзор - онлайн гра, реєстрація в грі, сайт

Браузерна ігра про хокей Королі льоду

Ігра королі Льоду онлайн - це безкоштовна браузерна гра в стилі хокейного менеджера, яка не вимагає установки програмного забезпечення і дозволяє грати в неї з будь-якого комп'ютера в будь-який час. Для того щоб грати в гру Королі Льоду online необхідно пройти реєстрацію. Реєстрація в грі Королі Льоду проходить наступним чином: потрібно зайти на сторінку Королі Льоду реєстрація, або внизу сторінки онлайн гра Королі Льоду натиснути на гіперпосилання «вступити в гру». Для того щоб грати в Королі Льоду необхідно придумати собі нік для гри, ввести е-мейл, вказати свою стать, вибрати мову інтерфейсу, а також вказати країну свого проживання і країну, за яку буде грати команда. Якщо Вас у гру запросив друг, то варто вказати його ігровий нік у відповідному рядку. Далі потрібно придумати пароль і підтвердити його. Після цього читаємо правила гри, погоджуємося з ними, обіцяємо не шахраювати і підтверджуємо, що це єдиний рахунок у грі Королі Льоду. Натискаємо кнопку зареєструватися і на цьому реєстрація Королі Льоду закінчується.


Після реєстрації в Королі Льоду онлайн гра пропонує Вам спробувати себе в ролі власника і головного тренера хокейного клубу. У Ваше розпорядження потрапляє команда з 22 гравців, які мають спеціалізацію, в залежності від займаної ними позиції на полі. У грі королі Льоду онлайн після кожного виграного матчу гравці Вашої команди будуть отримувати очка, завдяки яким Ви зможете покращувати своїх персонажів в онлайн грі Королі Льоду на сторінці Гравці - тренування. Кількість отриманих балів за матч залежить від результату матчу його різновиди, і кваліфікації суперника, а кількість балів гравця залежить ще від трьох параметрів: таланту, рейтингу та віку гравця. Крім того, в грі можна найняти тренера, який додає бали досвіду хокеїстам незалежно від матчів. Більш досвідчений тренер у грі Королі Льоду онлайн дозволяє Вашим хокеїстам краще розподілити отриманий досвід у вміння. Під час гри звертайте увагу на підказки, які допоможуть розібратися, що і як слід зробити.

 

королі льоду ігра


Якщо ви будете грати в онлайн гру Королі Льоду, то ви зможете оцінити її переваги - можливість проводити товариські матчі і брати участь в турнірах і чемпіонатах в режимі реального часу, і отримувати від гри Королі Льоду непередаване задоволення. Гра розроблена на 11 мовах, що допомагає об'єднати гравців з різних країн, при цьому занурившись у віртуальну реальність хокейного чемпіонату.


Основним аспектом онлайн ігри Королі Льоду є участь у призових турнірах, які в режимі реального часу проводяться кілька разів на день. Для того щоб зареєструватися для участі в турнірі, необхідно приєднатися під час прийому заявок на участь, який починається за 15 хвилин до початку турніру і завершується при настанні часу турніру або за фактом набору повної кількості команд. За підсумками змагання, переможець і фіналіст турніру отримують залікові очки. Місця в турнірній таблиці групового етапу визначаються за кількістю набраних очок.

Видео обзор королі льоду


У Королі Льоду грати з задоволенням будуть всі шанувальники хокею. Створюйте свою ефективну тактику, яка допоможе одержати вам перемогу в призових турнірах і зайняти Вашій команді лідируючу позицію в рейтингу - грайте в Королі Льоду!

Офіційний сайт королі льодуwww.icekings.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Королі Льоду гра, браузерні ігри, Королі Льоду онлайн, Королі Льоду ігра, Королі Льоду, Королі Льоду обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх